Beata Kruk| 
aktualizacja 

Pudzian przebrał się za księdza i wywołał awanturę

101

Mariusz Pudzianowski zaskoczył fanów, zamieszczając na Facebooku swoje zdjęcia w sutannie. "Jak ktoś nie ma dystansu, lepiej niech nie wchodzi na mój profil" - zaznaczył na początku postu.

Pudzian przebrał się za księdza i wywołał awanturę
(Facebook.com)

W podpisie pod fotografiami "Pudzian" zapowiedział wirtualną spowiedź i kolędę Zadeklarował również, że do swojej internetowej parafii poszukuje gosposi, która będzie "pracowita, robotna, nie marudząca". W ciągu kilkunastu godzin jest post zyskał ponad 12 tysięcy polubień oraz 266 ponownych udostępnień. Wielu komentujących gratulowało sportowcowi poczucia humoru.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Niektórzy użytkownicy Facebooka uznali jednak żart za obrazoburczy. W komentarzach zarzucali Pudzianowskiemu brak inteligencji i szacunku dla religii i apelowali, by "nie drwił z tego, co dla innych jest wartością". Ostatecznie fani posprzeczali się, oskarżając się nawzajem o wątpliwe poczucie humoru i głupotę.

Kontrowersyjne zdjęcia "Pudziana" to przypuszczalnie pamiątka z planu filmu "Sąsiady". Klika lat temu znany strongman wcielił się w postać księdza w wyreżyserowanym przez Grzegorza Królikiewicza obrazie, opowiadającym o tajemnicach skrywanych przez mieszkańców pozornie zwyczajnej kamienicy. W filmie wystąpili również Katarzyna Herman, Ewa Błaszczyk, Anna Mucha, Jacek Poniedziałek i Marek Dyjak.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Zobacz także:
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić