aktualizacja 

Reakcja świadka poruszyła internautów

74

Bezdomna kobieta z Cardiff w Walii poprosiła obsługę McDonald's o szklankę wody, jednak została odprawiona z kwitkiem. Gdy zobaczył to Jonathon Pengelly, nie pozwolił jej tak po prostu odejść. Mężczyznę oburzyła znieczulica obsługi.

Reakcja świadka poruszyła internautów
(Facebook.com)

*Jonathon powiedział, że może zamówić do jedzenia, co tylko chce. *Kobieta wybrała tylko jednego cheeseburgera. Ujęła go skromność bezdomnej, dlatego kupił jej tyle jedzenia, ile byli w stanie unieść. Jonathon chciał mieć pewność, że nowo poznana znajoma nie będzie głodna.

*Brytyjczyk zaprosił kobietę i jej znajomego do swojego domu. *Razem ugotowali tyle jedzenia, żeby bezdomni mogli się nim nasycić przez kilka kolejnych dni. Zapakowali je do pudełek i włożyli do ich toreb. Jonathon zaproponował im także kąpiel. Bezdomni wyjawili Jonathonowi, że w całym swoim życiu nigdy nie czuli się tak dowartościowani.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

*Szlachetny gest mężczyzny kosztował go ok. 15 funtów (74 zł). *Jonathon pozostaje z kobietą w kontakcie. Obiecał jej, że już nigdy nie będzie głodna i zziębnięta. Podarował jej koce, poduszki i paczkę z jedzeniem. Historia mężczyzny poruszyła internautów. Jego wpis na Facebooku polubiło 161 tysięcy internautów, a udostępniło ponad 36 tysięcy.

McDonald’s odpowiedział na facebookowy wpis mężczyzny. Restauracja wyjaśniła, że kobieta nie została obsłużona z powodu problemów, jakie sprawiała wcześniej. Rzeczniczka firmy oświadczyła, że w sieci McDonald’s nie ma ogólnego zakazu wpuszczania czy obsługiwania osób bezdomnych.

Autor: Aneta Michałowska

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić