Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
aktualizacja

Rekordowa kumulacja w Lotto. Co zrobicie z takimi pieniędzmi?

48
Podziel się

W czwartek będzie można wygrać aż 40 milionów złotych. Wszystko dlatego, że we wtorek nikt nie trafił "szóstki".

Rekordowa kumulacja w Lotto. Co zrobicie z takimi pieniędzmi?
(Pixabay.com, CC0 Public Domain)

Ta kumulacja będzie rekordowa. Do tej pory największa wygraną było 35 milionów złotych, którą zdobył szczęśliwiec w kolekturze w Ziębicach na Dolnym Śląsku.

*Co zrobić, żeby wygrać? * Na kuponie trzeba skreślić sześć szczęśliwych cyfr i liczyć na to, że nikomu innemu to się nie uda. W innym przypadku wygraną trzeba będzie się podzielić. Jeśli się powiedzie w losowaniu, trzeba będzie odprowadzić podatek. Jak przypomina TVN24, w przypadku kwot powyżej 2 280 zł pobierany jest 10-procentowy podatek.

Teraz serce internetu w jednej aplikacji.* Bądź na bieżąco i pobierz w Google Play albo App Store

Autor: Izabela Kowalik
Nie przegap:
KOMENTARZE
(48)
bea
6 lat temu
Jak wygram w totka to pójdę ............na grzyby ,a co nie wolno mi?Tym , którzy wygrali życzę powodzenia i zdrowia żeby mogli się tą wygraną długo cieszyć.Tyle.
tomekh2
6 lat temu
Kupię sobie alufelgi do Tico
san
6 lat temu
Wiadomo, że wygra bolek. Nie raz już wygrał
Zły
6 lat temu
Czyżby coraz mniej ludzi dawało się naciągać? Która to już kumulacja w tym roku?
bogobojny
6 lat temu
oddam na kościół bo trochę u nich wieje biedą z tego co mówił ksiądz jak był po kolendzie
G
6 lat temu
Gdybym wygrał to miał bym na leczenie 5 letniej córki. Obecnie NFZ ma ją w d....e, metoda stosowana na całym świecie jako standard w Polsce według NFZ-tu to metoda eksperymentalna. Niestety, obecne lotto nie jest już loterią przypadku- wszystkim zarządza komputer.
Basiura
6 lat temu
Od razu mówię, że o nic totalizatora nie oskarżam, bo dowodów nie mam, jedynie przypuszczam jak może być. Moim zdaniem może być tak, że mogą nakręcić kilka-kilkanaście losowań przedtem i jak dane spłyną do komputera, to wiedzą jakie liczby zostały skreślone i jakie nie zostały skreślone i wtedy puścić takie losowanie, które nie da "szóstki". O magnesowanie kulek, jakieś ingerencje w maszynę, czy wygrywanie pieniędzy przez "słupy" bym nie posądzał. Tak jak powiedziałem, takie są tylko moje domysły... pozdrawiam grających i niegrających :)
mirek.kiciak
6 lat temu
Multi Multi to oszustwo jak i Duży Lotek. Komputer po zamknięciu dostępu analizuje wedle programu amerykańskiej firmy G-Tech najkorzystniejsze pod względem finansowym dla Totalizatora rozwiązanie przy zachowaniu parametrów takich jak losowość ,ciąg liczb etc. Przyjęte rozwiązanie dla multi multi to 30% na wypłaty w dużym lotku jest inaczej ponieważ regulamin gry zatwierdzony przez MF daje 50% na wypłaty dla grających a 50% trafia do Totalizatora chociaż tak długo jak się da robi kumulację, W Muli Multi można teoretycznie wygrać nieograniczoną ilość pieniędzy w praktyce program ustawiony jest na wypłatę 30% wpływów z wygranych . Samo losowanie to już tylko technika
hazardzista
6 lat temu
Jak wygrają 4 osoby to uwierzę że to nie jest lipa ten lotto i następnym razem poślę kupon.Póki co patrzę na naiwność narodu i mrzonki o wielkiej wygranej.
eeee
6 lat temu
może jakis inteligent sie znajdzie zrobi zbiórke podpisów do pana jarosława żeby prześwietlić to tottolotto i zrobić uczciwie np losowanie mogłobybyć przy publiczności a losowały by osoby z publiczności zamiast maszyny ,no ale jak by sie w tedy system trzymał......?
vip
6 lat temu
Wygra wałęsa . Tak lechu , z małej litery bo nia mam do ciebie szacunku
Ł.W
6 lat temu
wow bede miał te 40mln od kupna biletu aż do losowania .. a potem jak zwykle nic :(
gosc
6 lat temu
Jakim CHAMEM trzeba byc, zeby zadac takie pytanie? Tak jakby kazdy kto zagra wygral :]
Buziak
6 lat temu
Piękna wygrana lecz wiadomo że ta kombinacja to dla kogoś swojego czyli machloje machloje jak zawsze i wszędzie kiedy chodzi o kasę .Pod przykrywką małej larwy która weźmie na siebie te brzmienie za parę złotych Ogromniasta larwa zabiera resztę Pozdrowienia dla tych co tak potrafią PUP
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić