Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
aktualizacja

Rewelacyjna przemiana! Zobacz, jak zrobił "kaloryfer" w dwa miesiące

Podziel się:

Michael B. Jordan przeszedł przemianę, o jakiej marzy niejeden mężczyzna. Pretekstem była rola w filmie „Creed: Narodziny legendy”.

Rewelacyjna przemiana! Zobacz, jak zrobił "kaloryfer" w dwa miesiące
(Instagram.com, mrcalliet)

*Aktor wcielił się w postać ucznia Rocky'ego Balboa. *W filmie gra Adonisa Creeda, nieślubnego syna Apollina, który z pomocą Rocky'ego rozpoczyna karierę zawodowego boksera. Perspektywa ujęć dokładnie pokazujących jego ciało zmusiła Jordana do wypracowania perfekcyjnej sylwetki.

*Aby wyrzeźbić odpowiednią muskulaturę, zatrudnił osobistego trenera Coreya Calleta. *Treningi ruszyły w listopadzie 2014 roku, a zdjęcia do filmu w styczniu 2015. W tym czasie zrobił rewelacyjne postępy:

Jak to zrobił? Ćwiczył sześć dni w tygodniu. Przy każdym treningu przez 45 do 60 minut robił wytrzymałościowy trening kardio plus trening bokserski. Do tego cztery serie po 20 burpressów (popularna wiązanka ćwiczeń padnij-powstań-wyskocz), które są połączeniem treningu siłowego i cardio oraz dwie serie po 10 powtórzeń pompek. Co drugi dzień robił też trzy serie 25 kształtujących pośladki przysiadów.

Callet zachwala przemianę aktora. Zapewnia też, że ciało Michaela będzie jeszcze większe i bardziej kształtne, bo gwiazdor nie zamierza poprzestać na treningach do roli.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić