o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
aktualizacja

Rewolucja w McDonald's. Zwrot o 180 stopni?

22
Podziel się

McDonald's używa w swoich burgerach mrożonego mięsa od 1955 roku, czyli od otwarcia pierwszej restauracji. Teraz fastfoodowa sieć zamierza "przetestować" świeżą wołowinę.

Rewolucja w McDonald's. Zwrot o 180 stopni?
(o2.pl)
bEiDxaNx

Koncern ogłosił, że powoli wprowadza do swoich burgerów świeże mięso. Na razie jedynie w 14 restauracjach w okolicach Dallas. Jeśli jednak eksperyment da pozytywne rezultaty, jest szansa, że klienci na całym świecie dostaną szansę spróbować Big Maca w wersji "fresh" - informuje metro.co.uk.

Internauci są raczej sceptyczni. Na Twitterze użytkownik ShaneCorey napisał "Nie chcę, żeby mieli świeżą wołowinę. To jak dawanie drogiej zabawki dziecku, nie można temu ufać". Z kolei Kent McHollington skomentował: "Piekło zamarzło, McDonald's testuje świeżą wołowinę w burgerach. Co teraz? Będą smakować jak prawdziwe burgery?". Glenn Atamaniuk wyraził wątpliwości wielu osób: "nie żebym był klientem, ale co w takim razie dawali wcześniej? Teraz zacząłem się bać".

Póki co pozostaje nam czekać. A jedząc w jednej z restauracji sieci przymykać oko na fakt, że zatapiamy zęby w czymś, co nie wiadomo ile czasu było zamrożone.

bEiDxaNz

Bartosz Nowak

Teraz serce internetu w jednej aplikacji. Bądź na bieżąco i pobierz w Google Play albo App Store.

bEiDxaOa
KOMENTARZE
(22)
www.DzikieWrz...
5 lata temu
Smak kwestia gustu ale nigdy w życiu się nie zatrułem a macu. Czego niestety nie mogę powiedzieć o innych restauracjach.
dziadziajaro
5 lata temu
może by tak sortowanie śmieci wptowadzili
Taki sobie cz...
5 lata temu
A ja uwielbiam maka i mam na was tak wy..., że bardziej się nie da. :)
bEiDxaOb
wicio
5 lata temu
Poszedłem raz z dzieciakiem żeby dzieciak po prostu mógł zobaczyć i spróbować tego gówna - Po degustacji mały walnął dekla i mam już spokój - dzieciak już nie chce iść do makdonalda
zenek
5 lata temu
allebranie.pl ??
beton
5 lata temu
Jeśli to jecie, równie dobrze możecie sobie wsypać psią karmę w talerz
oka
5 lata temu
lepiej nie . Ostatnio jak byłem w trasie i zajechałem na kawę to obsługa mało że nieogarnięta to brudno i pełno much. Porażka . Całkiem na psy schodzą , Jedyne co u nich ma się dobrze to pseudokomputeryzacja czyli bierzesz kwit i jak osioł czekasz a jakiś ludzik zajmie się twoim "zamówieniem" Kiedyś jak nie było idiotycznej komputeryzacji to przynajmiej obsługa przyjęła kasę i od razu ci wydała żarcie . Nie warto tracić czasu na coraz głupszą instytucję.
PRZEŻYŁEM PRL...
5 lata temu
A gdzie mój komentarz który dodałem ok 15 minut temu.Przecież nie był obrażliwy i nikogo nie obrażał .Chciałem tylko się dowiedzieć dlaczego nie mogę oceniać komentarzy na tym portalu o2.
Hooy polski
5 lata temu
Co? Może jeszcze powiecie, że w FuckDonaldzie będzie świeże jedzenie?
Mariusz z 3Ci...
5 lata temu
Szanowny Panie Redaktorze, proszę nie używać słowa RESTAURACJA w stosunku do tego typu lokali. Dziękuję za uwagę.. Pozdrawiam
kfc
5 lata temu
z gówna bata nie ukręcisz
gość
5 lata temu
Jedzenie mają smaczne a czy zdrowe to już inna kwestia. Ja najbardziej cenię te popularne sieci za tzw. otoczkę, potrafili wokół swoich produktów zrobić niepowtarzalny klimat - McDonalds czy KFC to jest już część kultury tak jak Coca-Cola. Żadna budka z nawet najzdrowszym jedzeniem nie może się z nimi równać.
nie jadam śmi...
5 lata temu
tanie mięso psy jedzą.
bEiDxaNT
Polak
5 lata temu
Syf i GMO bez smaku
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić