Wróć na
ds
|

Robert Biedroń wbił szpilę PiS. Tłumaczy opór przed edukacją seksualną

648
Podziel się

Robert Biedroń zjadliwie skomentował bulwersującą sprawę księdza molestującego dziewczynki w Nowym Targu. Zdaniem polityka ten przypadek wyjaśnia opór PiS i Kościoła Katolickiego wobec wprowadzenia edukacji seksualnej do szkół.

Robert Biedroń skomentował przypadek księdza-pedofila w Nowym Targu. Przy okazji wbił szpilę PiS.
Robert Biedroń skomentował przypadek księdza-pedofila w Nowym Targu. Przy okazji wbił szpilę PiS. (PAP, Tytus Żmijewski)
bCYkKkXV

Robert Biedroń nie pozostawił suchej nitki na władzy. Lider partii Wiosna wytyka polskiemu kościołowi sprawę księdza-pedofila, który molestował uczennice w Nowym Targu. Zdaniem polityka przypadek pedofila wyjaśnia, dlaczego środowiska bliskie Kościołowi Katolickiemu są przeciwne wprowadzeniu edukacji seksualnej do szkół.

Nauczycielka w podstawówce tłumaczyła dzieciom jak działają pedofile. Dzieci powiedziały, że właśnie tak "robił z nimi ksiądz". Ksiądz właśnie przyznał się do molestowania 9 dziewczynek. W wieku od 9 do 12 lat - podkreśla Robert Biedroń.

Tak właśnie zatrzymano pedofila w Nowym Targu. Zszokowana nauczycielka poinformowała o sprawie dyrekcję, która z kolei powiadomiła prokuraturę. Dziewczynki w wieku 9-12 lat miały być krzywdzone podczas organizowanych przez księdza parafialnych wyjazdów dla dzieci np. do aquaparku lub parku linowego.

bCYkKkXX

Zobacz też: Uciekł z komisariatu. Przykucie do kaloryfera nie było przeszkodą

Nic dziwnego, że episkopat i PiS walczą z edukacją seksualną - komentuje zjadliwie Biedroń.

Wszystko wyszło na jaw w grudniu 2016 roku. Jeszcze przed wybuchem afery Mariusz W. został przeniesiony z parafii w Nowym Targu. Po pół roku usłyszał zarzuty, ale pozostawał na wolności. Co dwa tygodnie musiał meldować się na komisariacie policji. Na początku ksiądz twierdził, że padł ofiarą pomówień. Kilka dni temu przyznał się jednak do winy na rozprawie prowadzonej za zamkniętymi drzwiami.

bCYkKkYd

Nie wszyscy zgadzają się z diagnozą Biedronia. Część komentujących uważa, że ten przypadek księdza z Nowego Targu pokazuje, że obecny system ostrzegania dzieci o możliwych nadużyciach ze strony dorosłych działa.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bCYkKkYy
KOMENTARZE
(648)
Wow
10 miesięcy temu
Czytając niektóre wypowiedzi można dojść do wniosku że to pedofile lub ich zwolennicy odpowiednie służby się powinny bliżej przyjrzeć tej patologi
top
10 miesięcy temu
Ten śliski osobnik budzi odrazę.
NSZ
10 miesięcy temu
Taki człowiek jak Biedroń powinien być usunięty z jakichkolwiek stanowisk państwowych i publicznych.Nie może homoseksualista reprezentować katolickiego społeczeństwa, ani wypowiadać się co jest dobre lub złe dla dzieci lub osób dorosłych ,które są normalne ,a nie zboczone i chore , hybrydy. Ludzie jego pokroju powinni być wyeliminowani ze społeczeństwa i izolowani na bezludnej wyspie lub Syberii, pracując w obozach zagłady.
bCYkKkYz
Mamo
10 miesięcy temu
Zamiast gadać homoseksualiźmie to lepiej przeczytajcie o czym jest ustawa: Art. 1. W ustawie z dnia 6 czerwca 1997 r. – Kodeks karny (Dz. U. z 2018 r. poz. 1600 z późn. zm.) art. 200b otrzymuje brzmienie: ,,Art. 200b. §1. Kto publicznie propaguje lub pochwala zachowania o charakterze pedofilskim, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. §2. Tej samej karze podlega, kto publicznie propaguje lub pochwala podejmowanie przez małoletniego obcowania płciowego. §3. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w §2 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. §4. Kto propaguje lub pochwala podejmowanie przez małoletniego obcowania płciowego lub innej czynności seksualnej, działając w związku z zajmowaniem stanowiska, wykonywaniem zawodu lub działalności związanych z wychowaniem, edukacją, leczeniem małoletnich lub opieką nad nimi albo działając na terenie szkoły lub innego zakładu lub placówki oświatowo-wychow
lol
10 miesięcy temu
Całe szczęście że w Polsce nie jest aż tak żle jak w zachodniej Gej-Europie.
Najnowsze komentarze (648)
parów..
10 miesięcy temu
To w końcu mam grać ,?????
VON
10 miesięcy temu
JESTEM CIEKAWY DOKĄD PEDAŁUJE TONĘDZNE ZERO
Seed
10 miesięcy temu
PiS jest odpowiedzialny za to że POTWORY w czerni nie odpowiadają za swoje ochydne nie ludzkie czyny i gwałty na dzieciach
dziacho-1963
10 miesięcy temu
Robert Biedroń śliski osobnik budzi odrazę.
zaba
10 miesięcy temu
gej sie promuje na nieszczesciu dzieci .ZENADA
fizjoogia kat...
10 miesięcy temu
I dalej takie indywiduum jest księdzem. Brawo kościół!
Black Jack
10 miesięcy temu
Dlaczego nikt mu nie urwietego
A co
10 miesięcy temu
Biedroń na prezydenta.
bCYkKkYr
Ko123
10 miesięcy temu
Praca buedronia czas przeminie , zostanie śmiech i wstyd .
GM
10 miesięcy temu
Pan Robert Biedroń to taka postać która nic nie robi tylko wbija szpile. Sam nie zrobił nic pożytecznego. Za 10 lat będzie znany z tego że jest gejem. Nic więcej nie wnosi do życia politycznego.
buahahaha aid...
10 miesięcy temu
to była jego mała pukawka co śmiszka zamęcza ,a nie żadna szpila
popaprany
10 miesięcy temu
Biedroń-homek ma swój domek w w domu homka ma.
olllaaa
10 miesięcy temu
a fujjjjj
Gal Anonim
10 miesięcy temu
Czy ktoś wreszcie uciszy tego zboczeńca ?
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić