Robiła to z kiełbasą w sklepie! Za nic nie chciała przestać

Kobieta została aresztowana za masturbowanie się w sklepowej łazience. Użyła do tego kiełbasy, którą wcześniej ukradła z półki.

Robiła to z kiełbasą w sklepie! Za nic nie chciała przestać
(flickr.com, Matthew Fern)

Pracownik wezwał policję bo podejrzewał, że kobieta kradnie. 33-latka zachowywała się dziwnie w dziale mięsnym, czym przykuła uwagę ochroniarza sklepu Walmart w Luizjanie. Na monitoringu było widać, jak chowa kiełbasę pod bluzkę i udaje się do damskiej ubikacji.

Nie wychodziła z toalety przez pół godziny. Zaniepokojony ochroniarz poszedł sprawdzić, czy kobieta nie potrzebuje pomocy medycznej. Zapukał kilka razy, ale nie usłyszał żadnej reakcji. Wtedy zdecydował się na wyważenie drzwi.

To co ujrzał, będzie mu się śniło przez długie lata. Kobieta bez zażenowania zaspokajała swoje potrzeby seksualne paczką kiełbasy Jimmy Dean.

Nawet nie przestała tego robić, po prostu na mnie spojrzała i kontynuowała swoje dzieło - powiedział pracownik w rozmowie z now8news.com

Mężczyzna uciekł z toalety i czekał na przyjazd policji. Ochroniarz bał się o swoje bezpieczeństwo, kobieta była bowiem znacznie od niego większa. Z ustaleń now8news.com wynika, że mimo wkroczenia do toalety policjantów, kobieta nadal nie przestała się masturbować. Do jej obezwładnienia i wyrwania kiełbasy potrzeba było aż 7 policjantów.

Kobieta została aresztowana i przedstawiono jej zarzuty kradzieży, obnażania się w miejscu publicznym i stawiania oporu podczas zatrzymania.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić