o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na

Roboty zastąpią prostytutki?

8
Podziel się

Naukowcy uważają, że taka zmiana przyniosłaby wiele korzyści.

Roboty zastąpią prostytutki?
(Wikimedia Commons - Uznanie Autorstwa CC BY, Humanrobo)
bDYhzdQl

Zastąpienie prostytutek robotami miałoby ograniczyć rozprzestrzenianie się chorób wenerycznych. Jak informuje "The Sun", naukowcy zajmujący się futurologią przewidują, że do 2050 roku w Amsterdamie można będzie otworzyć domy publiczne, w których usługi seksualne świadczyć będą człekokształtne maszyny. Ich zdaniem tego rodzaju rozwiązanie przyczyniłoby się również do ograniczenia handlu żywym towarem.

Pomysł futurologów niepokoi jednak socjologów. Ich zdaniem wprowadzenie robotów-prostytutek będzie miało szkodliwy wpływ na społeczeństwo, a w szczególności na relacje pomiędzy kobietami i mężczyznami. Z kolei pomysł ten podoba się lekarzom, którzy ostrzegają, że wirusy odpowiedzialne za choroby przenoszone drogą płciową mogą wkrótce uodpornić się na szczepionki oraz stać się trudnymi do zawleczenia.

Producenci robotów liczą na ogromne zyski. Aktualnie kosztują one nawet 34 tysiące złotych, jednak znawcy branży przewidują, że wkrótce ceny znacznie spadną, a roboty świadczące usługi seksualne staną się niezwykle popularne.

bDYhzdQn

Autor: Beata Kruk

Teraz serce internetu w jednej aplikacji. Bądź na bieżąco i pobierz w Google Play albo App Store.

bDYhzdQO
KOMENTARZE
(8)
matuzalem
5 lata temu
za 34 lata będę już dobrze w piachu ;0)
ehhhohhh
5 lata temu
robofilia?
prawa
5 lata temu
Wystąpił krytyczny wyjątek .......
bDYhzdQP
one tam za ka...
5 lata temu
tak czyli ktoś wymyślił jak zabrać dziewczynom zarobek :) pierwsza poważna profesja na ziemi :D gdzieś obok wojownika czy rycerza:D prostytucja to najstarszy zawód świata przecież :D kogoś gryzło że one kasę bez podatku zarabiają i jeszcze się przy tym bawią. jak by miały chęć i trochę więcej w głowie to robiły by cos innego a tak proste rozwiązania , kasa i nawet trochę przyjemności...a wy to im odbieracie :D choć niektóre robią to właśnie dla przyjemności. znam kilka dziewczyn :) Właściciel takich robotów planuje zarabiać WSZYSTKO...bo przecież robot raczej nie dostanie kasy?....
heniu
5 lata temu
Qrde już nie mogę się doczekać, taka sztuczna baba to same plusy, jednorazowy wydatek, nigdy nie marudzi, zawsze daje, nie starzeje się a może i będzie potrafiła gotować i sprzątać! Qurde niebo na ziemi!
proROK2222
5 lata temu
koniec swiata sie zbliza
999
5 lata temu
i za to też Bozia POgromi rozpustnych ludzi
Accura
5 lata temu
Jak taka kobitka cyborg prądem popieści to jajka zrobią się jak paznokietki i nie będzie długo powtórki numerku :-(
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić