Rodzinna tragedia w Raciborzu. Nie żyją dwie osoby

10

O dramatycznym początku tygodnia donoszą policjanci z Raciborza. W rodzinnej tragedii zginęły dwie osoby, a jedna została ranna.

Policja
Policja (East News, Andrzej Zbraniecki)

Wydarzenia miały miejsce kilka minut przed 10.00. Do jednego z domów jednorodzinnych przy ul. Skłodowskiej zostali wezwani funkcjonariusze. Telefonowała 53-letnia kobieta, której męża przed chwilą zastrzelił jej 76-letni ojciec. Ona sama została ranna.

Od razu przystąpiono do poszukiwań sprawcy. Nie trwały długo, ponieważ już po chwili jego ciało znaleziono w pobliskim budynku gospodarczym. 76-latek najprawdopodobniej popełnił samobójstwo.

*Ranną kobietę przewieziono do szpitala. *Jak na razie policja nie podaje żadnych motywów działania starszego mężczyzny. Z informacji uzyskanych przez Radio ZET 76-latek miał się wcześniej pokłócić z zięciem.

Radio 90 wiąże to zdarzenie z innym, które miało miejsce w tym samym domu w marcu 2015 roku. Wówczas ten sam mężczyzna rozlał tam benzynę i ją podpalił wyrządzając tym samym szkody na ok. 700 tys. zł (spłonęły dwa domy). Mężczyzna chciał podobno popełnić samobójstwo.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić