Wróć na
aktualizacja

Rosjanin wykąpał się w Morskim Oku

159
Podziel się

Rosjanin o imieniu Wasilij nie mógł się powstrzymać i wszedł do tatrzańskiego jeziora. Wyczyn opublikował w serwisie YouTube.

Rosjanin wykąpał się w Morskim Oku
(Youtube.com, Стрэндж Рекьюсэнт)
bCOIKnUB

Na nagraniu mężczyzna wyraźnie cieszy się z "osiągnięcia". Jego radość może jednak nie potrwać długo. Za kąpiel w jeziorach i stawach na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego grozi mandat w wysokości 500 zł. Kąpiel Rosjanina uwiecznił jego kolega.

Nagranie wywołało lawinę komentarzy. Przeważają negatywne opinie, w tym bardzo wulgarne. Autor filmu próbował bronić się, zwracając uwagę na hipokryzję turystów. Jego zdaniem mimo że znaki zabraniają karmienia ryb, kaczek i rzucania monet do wody, tych ostatnich jest wyjątkowo dużo na dnie stawu, co widać na opublikowanym filmie. To jednak nie przekonało internautów.

bCOIKnUD

Jeżeli go obowiązuje prawo rosyjskie to oprócz mandatu powinien dostać także po łbie - pisze Manfred.

Co za idiota/ lepiej się poczuł? Przepłynął pół metra i zadowolony. Rosjanie nigdy nie byli kulturalni, masakra - napisała Agnieszka.

Phiiii.... byłem oburzony gdy pierwszy raz widziałem kąpiące się w MO polskie buractwo.... Teraz już to na mnie nie działa... - skomentował Wonky.

Dziś obchodzimy dzień bez Ruska (17 IX), a tu taki babol znalazłem w necie wstyd. Wasia nie wytrzymał, bo miał marzenie ... i jeszcze zamiast przeprosić karze się nam w lusterku przeglądać. Kochany w gościach trzeba się umieć zachować, a jak się nie umie to się w domu siedzi - napisał Jerzy.

bCOIKnUJ

Trudno przewidzieć, czy Rosjanin poniesie konsekwencje. Popełnił czyn zabroniony, a film jest tego dowodem, jednak szansa na ukaranie turysty jest w praktyce znikoma.

Autor: Mateusz Kijek

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bCOIKnVe
KOMENTARZE
(159)
II
4 lata temu
A ja prawie codziennie widzę jak typowy polski cham, do wózka w sklepie wsadza dziecko z butami i ono tam łazi, zamiast posadzić je na przeznaczonym siedzisku. A tam ludzie wkładają pokarmy, to tu chamstwa nie widzicie?
jbox-er
4 lata temu
zamoczył jajka.Sprawdził jak bardzo się skurczyły.Nie widzę problemu.
abc
4 lata temu
Popływał sobie, i co z tego? Ma mnie to oburzać? Zacznijcie trzymać za pysk pijanych Angoli na ulicach Krakowa, wtedy pomówimy o kulturze.
bCOIKnVf
znick
4 lata temu
Rozumię lawinę protestów gdyby nasrał w krzakach ale cóż takiego zrobił co by komukolwiek zaszkodziło ? Krajowa swołocz nie popatrzy na butelki po piwie i niedopałki w tatrach a później krytykuje innych !
Turysta
4 lata temu
Jak by spłukał z siebie pot Amerykanin, to by nic nie było. Jak tyłek zamoczył Rosjanin, to reakcja taka jakby tam narżnął na rzadko i ostentacyjnie jeszcze odlał się z uśmiechem na ustach kalając polski skarb narodowy. Czysta obłuda, odrobinę dystansu do spraw i ludzi.
Najnowsze komentarze (159)
Kuźnia
4 lata temu
Chłopak się wykąpał, nic się złego nie stało! Pozdrawiam.
Mx
4 lata temu
a jak był by to francuz to byście go chwalili ? pewnie tak ............
Tatjana
4 lata temu
ruska, wiejska świnia i tyle
q
4 lata temu
A zbulwersowani internauci są bo gość się wykąpał czy - bo wykapał się Rosjanin? Gdyby to zrobił pijany Angol, to większość by powiedziała, że oni tak mają i nie ma co rozbić hałasu o paru pijanych kolesi z fantazją... ale że to Rosjanin to już nie do wybaczenia...
Gość
4 lata temu
Jak się wykąpał to przynajmniej 1 Ruski będzie czysty.
ziutek
4 lata temu
Bardzo dobrze , że się wykąpał. Ja kiedyś na wycieczce kąpałem się w ich Bajkale :) I jeszcze wypiłem za to kieliszek dobrego samogonu :) ...... nie ma co się emocjonować , kto za 100 lat będzie o tym pamiętał ?
pikuś
4 lata temu
chciał być bliżej natury - ja go rozumiem, kąpiel w jeziorze to wielka radocha i w dodatku nieszkodliwa :)
pływak
4 lata temu
Dobrze,że nie utopiłsja.
bCOIKnUX
mietek
4 lata temu
A to nie wolno się kąpać w jeziorze?
bbb
4 lata temu
szkoda ,że się nie utopił,jednego było by mniej...
jakubczyk-art...
4 lata temu
Hmm tylko 500zł? Nastepnego lata chyba spróbuje.
Polak
4 lata temu
I daj mu Boże zdrowia !!!
JANEK KUREK
4 lata temu
POZDRAWIAM WSZYSTKICH ROSJAN I ZAPRASZAM DO MNIE NA RANCZO WRAZ Z ICH NAJWIEKSZYM PRZYWODCA SWIATA
s
4 lata temu
koniec swiata! co my teraz zrobimy?
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić