aktualizacja 

Rusza casting na reportera O2! Sprawdź, czy szukamy ciebie

O2 szuka reporterów wśród użytkowników. Odsłona pierwsza już podczas Hoop Likes Festiwal

Rusza casting na reportera O2! Sprawdź, czy szukamy ciebie
(o2.pl)

Za sprawą Hoop Likes Festiwal, Gdańsk po raz kolejny stanie się stolicą polskiego internetu. Impreza startuje w weekend (17-18 października). Gościć będzie ona blogerów, vlogerów i twórców, którzy jako główne miejsce swojej aktywności wybrali sieć. Nie zabraknie też nowoczesnej, dynamicznej marki - O2.

To właśnie na Hoop Likes Festival postanowiliśmy rozpocząć poszukiwania reportera nowego O2. Tu zbiorą się wszyscy miłośnicy sieci i tu przez kilka dni bić będzie serce internetu, też to symbolizowane przez O2 w specjalnej strefie festiwalu.

Nie będzie Cię na Festivalu? Akcja "Zostań reporterem O2" trwać będzie również po zakończeniu festiwalu, do 31 października. Nagraj dowolny materiał swoim telefonem i wyśli zgłoszenia castingowe (wraz z linkiem do materiału) na nasz profil Facebooka , Snapchata (znajdziesz nas po nazwie: o2_pl) lub e-mail: zostanreporterem@o2.pl.

Szukamy dynamicznych, młodych, entuzjastycznych osób, którzy internet mają we krwi. Chcemy znaleźć pasjonatów, którzy nastawieniem, świeżością myślenia, sposobem postrzegania współczesnego świata idealnie pasować będą do nowego, innowacyjnego produktu, jakim jest O2. To oni będą nadawać mu ton.

Szukamy energicznych, nietuzinkowych, pełnych energii osób, które reprezentując markę O2 będą dla nas relacjonować wydarzenia ze świata muzyki, filmu, gier. Zgłoś się, czekamy właśnie na ciebie!

Każda osoba, która chce zmierzyć się z rolą reportera, może zgłosić to w festiwalowej strefie O2, następnie otrzyma mikrofon oraz pomoc operatora w nakręceniu materiału. Tylko od jej pomysłowości zależeć będzie wynik nagrania. Będzie miała na to maksymalnie 10 minut.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić