aktualizacja 

Ruszają zdjęcia do kolejnej części "Gwiezdnych wojen"

Świat dopiero co otrzymał długo oczekiwaną kontynuację kultowej sagi, a ekipa odpowiedzialna za film już zaczęła przygotowania do kręcenia kolejnej części.

Ruszają zdjęcia do kolejnej części "Gwiezdnych wojen"
(Materiały prasowe)

Zdjęcia do VIII epizodu "Gwiezdnych wojen" rozpoczną się w ciągu kilku tygodni. Informację podał John Boyega, który w najnowszej części zagrał zbuntowanego szturmowca Finna. Aktor niespodziewanie pojawił się w jednym z kin w londyńskiej dzielnicy Brixton, aby podzielić się z fanami radosną nowiną.

Chciałem tylko powiedzieć, że ogromnie dziękuję wszystkim za przybycie i wsparcie tego filmu. Należy teraz do was i mam nadzieję, że się wam podobał. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że zaczynamy zdjęcia do VIII epizodu w ciągu kilku tygodni w Londynie. Będzie zabawa. Niech Moc będzie z wami - powiedział do zebranych w kinie Ritzy.

Zobacz także: Zapis spotkania filmowego Finna z fanami możecie pobejrzeć poniżej.

Popularność filmu "Gwiezdne wojny: Przebudzenia mocy” jest ogromna. Obraz pobił niemal wszystkie dotychczasowe rekordy w Stanach Zjednoczonych (m.in. w kategorii "Największe wpływy podczas weekendu" - 238 milionów dolarów, czy "Największe wpływy na wieczornych, przedpremierowych pokazach" - 57 milionów dolarów). A to dopiero początek... Wystarczy powiedzieć, że w ciągu zaledwie trzech dni dzieło J.J. Abramsa zarobiło na całym świecie ponad pół miliarda dolarów.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić