Są bliźniaczkami i... urodziły dzieci tego samego dnia!

21

Jednojajowe bliźniaczki z portugalskiego Ferraz de Vasconcelos, Beatriz i Bianca Trajano, urodziły dzieci tego samego dnia. Obie leżały w tym samym pokoju szpitalnym. Mężowie obu to także bliźniacy. „To przypadek” – mówią siostry.

Są bliźniaczkami i... urodziły dzieci tego samego dnia!
(Facebook.com, Beatriz Trajano)

*Pierwsza urodziła Bianca. *Na świat przyszła jaj córka Sophia (48 cm, 2,848 kg). Beatriz odwiedziła siostrę tuż po porodzie i zażartowała, aby siostra trzymała dla niej łóżko, bo za chwilę wróci ze swoim synkiem. Termin porodu miała wyznaczony dopiero na za kilka tygodni, ale korzystając z tego, że była w szpitalu, poszła się zbadać, ponieważ czuła skurcze.

- Lekarz był zaskoczony, gdy weszłam do gabinetu. Myślał, że to moja siostra, która właśnie urodziła – opowiada Beatriz.

Podczas badania Beatriz okazało się, że zaczyna się poród. Druga z bliźniaczek urodziła zdrowego syna Victora Hugo (48 cm 2,819 kg). Po porodzie lekarze położyli ją w pokoju z siostrą.

Beatriz i Bianca Trajano cieszą się teraz podwójnie. Mężowie śmieją się, że kobiety nawet karmią razem, a ich dzieci są prawie bliźniakami.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić