Samolot musiał lądować awaryjnie. Bo stewardesy się pokłóciły

13

Na pokładzie samolotu lecącego z Los Angeles do Minneapolis doszło do nietypowego incydentu.

lecący samolot
lecący samolot (Pixabay.com)

Maszyna należąca do linii Delta musiała lądować z powodu sprzeczki dwóch stewardes. Przedmiotem sporu między kobietami miały być "sprawy zawodowe". Do kłótni doszło po około 40 minutach od startu. Według relacji świadków stewardesy zaczęły wręcz okładać się pięściami, a usiłujący je rozdzielić kolega z załogi otrzymał cios w twarz. Kapitan Boeinga 757-200 zdecydował się na awaryjne lądowanie w Salt Lake City.

Nieplanowany postój trwał około 80 minut. Agresywne kobiety zostały usunięte z pokładu samolotu oraz najprawdopodobniej zwolnione z pracy. Maszyna dotarła do Minneapolis z 75-minutowym opóźnieniem. Linie lotnicze Delta natychmiast wystosowały list z przeprosinami do wszystkich pasażerów, którzy znajdowali się na pokładzie opóźnionego samolotu:

Przykro nam, że nie dowieźliśmy was dziś na czas. Niektórzy członkowie naszej załogi nie pokazali się od najlepszej strony. Oczekujemy od naszych pracowników, że będą zachowywać się uprzejmie i profesjonalnie [...] Działania tych członków załogi w żaden sposób nie odzwierciedlały wartości, które nam przyświecają. Przepraszamy wszystkich pasażerów, których dotknęły niedogodności podczas lotu 2598 z Los Angeles do Minneapolis.

W ramach rekompensaty linie Delta wręczyły pasażerom vouchery lotnicze.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić