o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Jan Muller
|

Ściany całe w odchodach. Tu rodzice więzili swoje dzieci

69
Podziel się

Oto wnętrze pokoju, w którym rodzice sadyści trzymali dwójkę swoich małych dzieci. Maluchy uratowano, a ojca aresztowano.

Ściany całe w odchodach. Tu rodzice więzili swoje dzieci
(Crown Prosecution Service)
bDUuICmt

Dwu i trzy latek komunikują się ze światem tylko "zwierzęcymi wrzaskami i pomrukami". Gdy je znaleziono w mieszkaniu w brytyjskim Derbyshire, były głodne, brudne i owrzodzone. Po ich ciałach chodziły robaki. Ojciec i matka dzieci przyznali się przed sądem do zaniedbywania maluchów. Jego skazano na 29 miesięcy więzienia, ona dopiero usłyszy wyrok.

O losie dzieci policja dowiedziała się od zaniepokojonego stałym płaczem dzieci, mieszkającego piętro wyżej sąsiada - czytamy.

Zamykany na klucz, pokój dzieci był pokryty nieczystościami, a ich ubrania poszarpane. Choć dzieci były głodne i brudne, pozostałe pomieszczenia były czyste, a lodówka pełna jedzenia. W mieszkaniu znaleziono też nowe, ale nierozpakowane jeszcze zabawki. Na ścianach były też odciski dłoni w kale, odchody były przylepione do sufitu.

bDUuICmv

"Cela" maluchów była jedynym pokojem, którego nie ogrzewano. Opieka społeczna twierdzi, że były mocno wyziębione. W mieszkaniu była jeszcze "izolatka", gdzie zamykano maluchy, gdy płakały. Wyrwany z podłogi kawałek linoleum miał ostre końce. To o niego dzieci pokaleczyły swoje dłonie.

bDUuICmB

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bDUuICmW
KOMENTARZE
(69)
tak sobie myś...
4 lata temu
Nie każdy powinien mieć możliwość przedłużenia gatunku.
koala
4 lata temu
Tylko jedno pytanie się nasuwa poprzez łzy: DLACZEGO?
ada
4 lata temu
Wysterylizowac takiego smiecia zeby wiecej nie rodzila.
bDUuICmX
Bożka
4 lata temu
Coraz więcej patologii na tym świecie.Ciezko mi zrozumieć takie postępowanie takich "rodziców".Zwierzęta mają więcej miłości dla swoich dzieci.
anna
4 lata temu
Zaniedbywane???!!!!!!!!!!!!! To są tortury. Ja mam wyrzuty sumienia, że zaniedbuję dziecko jak kolejny dzień z rzędu nie mam czasu z córką puzzli wspólnie poukładać, a tu!!!!!!!!!!!!!! ZGROZA!!!!
Najnowsze komentarze (69)
willbebetter
4 lata temu
zutylizować jak najszybciej
danusia
4 lata temu
MYSLE ZE CI LUDZIE NIE ZASLUGUJA NA NAZANIE ICH RODZICAMI - ONI GORSI OD POTWORA O 8 glowach, do lochu z nimi, kawa czrna zbozowa i chleb z zakalcem i tak przez taki okres jaki maja razem izolowane dzieci
Janek
4 lata temu
29 miesięcy ?!?!?! chyba 29 x kara śmierci ... bo robić na taką patologię to też nikt nie powinien.
XboY
4 lata temu
Dlaczego kastracja ludzi jest nielegalna? Przecież niektórzy nie tylko nie powinni, ale i nie mogą mieć dzieci! Oni po prostu się nie nadają!
:D
4 lata temu
No i fajnie.
pm83
4 lata temu
smierc
Klaudia
4 lata temu
Niestety Ojciec i Matka psychopaci a moze narkomani a co mozna powiedziec o Dzieciach .?
matka
4 lata temu
Chciałam wrzucić mój komentarz ale w ostatniej chwili zabrakło mi sił.W moim życiu pochowałam troje wspaniałych synów,oczekiwanych,chcianych i nad życie kochanych.Nie ma normalnego życia bez nich więc nie rozumię!!!!
bDUuICmP
John 3:16
4 lata temu
To wina Tuska ;)
lll
4 lata temu
Boże...chyba tym zwyrodnialcom rozum odebrało...SZOK !!! Dlaczego to zrobili?Zachowanie zupełnie niezrozumiałe...
luk404
4 lata temu
Takie coś należy w jak najboleśniejszy sposób pozbawić możliwości rozmnażania a potem dać do klatki 2x2 z okienkiem na co najmniej 30 lat
Bożka
4 lata temu
Coraz więcej patologii na tym świecie.Ciezko mi zrozumieć takie postępowanie takich "rodziców".Zwierzęta mają więcej miłości dla swoich dzieci.
ewamewa150
4 lata temu
no to dziwne Polskimi dziecmi sie zajmuja a Angielskie dzieci przeżywają gechenne ,i gdzie ta OPIEKA ANGIELSKA?
to jest wielk...
4 lata temu
w wielkiej brytanii cos takiego?przecie\ż tutaj pielegniarki przychodza do domu i sa przysylane listy od osrodkow na badania dzieci?to normalnym rodzinom zabieraja dzieci a tutaj taki numer.zabic obydwoje tzw.rodzicow,a najpierw kazac zlizac im caly kał swoich dzieci ze ścian.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić