Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na

Siedział 25 lat w więzieniu za nic. Dopiero teraz poznał dorosłego syna

13
Podziel się

63-letni Darryl Pinkins w 1989 roku został niesłusznie skazany za udział w grupowym gwałcie w stanie Indiana. Po licznych przegranych apelacjach nareszcie udało mu się wywalczyć sprawiedliwość. Analiza nową technologią ponad wszelką wątpliwość wykluczyła jego DNA z grupy osób biorących udział w gwałcie.

Siedział 25 lat w więzieniu za nic. Dopiero teraz poznał dorosłego syna
(Youtube.com/Inside Edition)
bETFFeLF

Prokurator powiedział, że nowy dowód jest nie do obalenia. Bernard Carter po przyjrzeniu się ponownie sprawie, zdecydował wycofać oskarżenie wobec Pinkinsa.

Ojciec czworga dzieci miał ogromnego pecha. W dniu, który zmienił jego życie, wracał z pracy razem ze swoim przyjacielem. Ich samochód zepsuł się po drodze, a w czasie gdy czekali na pomoc, ich kombinezony robocze zostały skradzione - informuje "Metro".

bETFFeLH

W tym samym czasie pięciu mężczyzn zgwałciło kobietę. Na miejscu dramatu znaleziono skradzione kombinezony. Co prawda ślady DNA na ciele ofiary nie pokrywały się z DNA Pinkinsa i jego kolegi, obaj zostali skazani.

W więzieniu Pinkins stracił zęby, ma chorą tarczycę i cukrzycę. Dopiero poznał swojego 24-letniego syna i zdążył wyjść na pierwsze urodziny swojej 26-letniej córki. Ciesząc się z odzyskanej wolności Pinkins powiedział, że nie jest rozgoryczony tym, co się stało. Cieszy się natomiast, że resztę życia spędzi z bliskimi.

Teraz serce internetu w jednej aplikacji. Bądź na bieżąco i pobierz w Google Play albo App Store.

bETFFeMi
KOMENTARZE
(13)
bgy789o
6 lat temu
W Polsce to by się OBŁOWIŁ odszkodowaniem .Jakieś 10 tyś rocznie x 25 lat to całe 250.000zł czyli ćwierć miliona ale ...kasiory. A cha jeszcze potrącili by mu koszty procesu....jak ostatnio temu Polakowi co siedział 4000 dni......
marco
6 lat temu
brevik dostał tyle samo paradoks demokracji
vadim
6 lat temu
wszyscy co siedzą są niewinni!!!!
bETFFeMj
xavier
6 lat temu
Więc zastanowił bym się czy powierzać w Polsce sądownictwo w ręce pana Ziobry, bo mogą być podobne przypadki. ''Winien nie winien, wisieć powinien"
II
6 lat temu
A skazali go pewnie wybitni fachowcy od prawa z pomocą nie mniej wybitnych policjantów. Ciekawe, czy biegły sądowy był też wybitny, czy też był to zwyczajny tuptuś.
oj
6 lat temu
amerykańska sprawiedliwość - zgwałcona nie rozpoznała niewinnej osoby.
hg
6 lat temu
a Ziobro chce dla takich kary śmierci...
obatel
6 lat temu
takie sady k[pina z tych prawnikow
p
6 lat temu
a ilu ludzi siedzi do konca zycia rodzinka niewierny maz udawadniaja np ze zle myslisz czyli jestes nienormalny sztuczka na wariata cudownie usuwa czlonka rodziny lub konkurenta w biznesie moze czas tym tez zajac sie zeby ludzie niegineli to zycie w zamknieciu do konca zycia rosjanie czerpia z tej metody garsiami
Stary Góral
6 lat temu
Władza sądownicza nie tylko w Polsce jest do d...py , tylko tam w końcu przyznali się do winy ,u nas prawnicy coraz bardziej brną w kłamstwie !!
mm
6 lat temu
Może też w końcu wypuszczą Leonarda Peltiera?!
spid
6 lat temu
I jak dalej jesteście za karą śmierci?
xyz
6 lat temu
Powinien teraz wywalczyć milionowe odszkodowanie i po 25 lat dla tych, którzy go posadzili mimo sprzeczności dowodów.
bETFFeMb
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić