REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone godzinę temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Natalia Bogucka14.03.19 (06:51)

Snoopa chciał adoptować nawet Snoop Dogg. Porzucony pies znalazł dom

Wideo z porzuconym Snoopem podbiło serca internautów. W końcu pies znalazł kochającego pana i żyje jak prawdziwy król. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.
Youtube.com

Tysiące ludzi ubiegało się o adopcję Snoopa. Wśród nich był nawet popularny raper Snoop Dogg. Ostatecznie nowym opiekunem psa stał się Laurence Squire. Snoop zamieszkał z nim na wsi w hrabstwie Herefordshire w Anglii. Między Snoopem i panem Squire od razu wywiązała się głęboka więź.

Laurence Squire stracił swojego pupila w listopadzie ubiegłego roku. Od tego czasu szukał do adopcji nowego przyjaciela. Uznano, że jest odpowiednim kandydatem, ponieważ pracuje w domu i może poświęcać Snoopowi mnóstwo uwagi.

REKLAMA

Podziel się dobrym newsem! Prześlij go nam przez dziejesie.wp.pl.

To, co mu się przydarzyło było szokujące. Sposób, w jaki próbował wrócić do samochodu, pokazywał jasno, że jest lojalnym psem. Pomyślałem, że to idealny pies dla mnie i że mogę mu zaoferować dom, na który zasługuje - powiedział Laurence Squire.

RSPCA

Snoop stał się sławny po nagraniu opublikowanym w sieci tuż przed Bożym Narodzeniem. Widać na nim, jak właściciel wysiada z samochodu z czarno-białym czworonogiem. Następnie kładzie na chodniku legowisko, odpina smycz i ucieka do pojazdu. Zdezorientowany pies biegnie za nim. Desperacko próbuje dostać się do zamkniętego samochodu. Do tej pory trwają poszukiwania mężczyzny, który pozbył się zwierzęcia.

Od tamtej pory pies zmaga się z lękiem separacyjnym. Dzięki nowemu opiekunowi skutki porzucenia są coraz mniej widoczne. Do tej pory Snoop boi się jednak wejść do samochodu.

Jest fantastycznym psem i od razu się zadomowił. Gdy tylko wszedł do domu po raz pierwszy, wskoczył na sofę i było tak, jakby zdecydował, że to jego miejsce - opowiada mężczyzna.

Zobacz takze: Jastrząb kontra pies. Zobacz, jak to się skończyło

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij