REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone godzinę temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Seweryn Dracki06.03.19 (13:08)

Sofixy! Wracają kultowe sneakersy z Radomia

"Gimby nie znają", ale trzydziestokilkulatkowie już powinni. Za nieco ponad dwa tygodnie do sprzedaży mają powrócić pierwsze polskie sneakersy, kultowe buty z Radomia. Tak, chodzi o Sofixy. Nie przesłyszeliście się!
Sofix.pl

O powrocie kultowej marki z epoki PRL-u i przełomu wolnej Polski poinformował na LinkedInie Jarosław Kamiński, prezes "Pi Group", firmy która jeszcze w marcu tego roku zamierza wskrzesić Sofixy.

- Postanowiliśmy coś zmienić - aby znowu żyć w poprzek. Zrobić coś, co na co dzień będzie przypominało nam o dawnych wartościach, wolności i zwyczajnym uśmiechaniu się. Ta myśl brzmiała: wskrześmy Sofixy - najstarszą polską markę sneakersów. Z nie mniejszą dumą niż pierwsze Sofixy 36 lat temu, ruszamy dziś z zapisami na nową kolekcję - napisał.

Wskrzeszona edycja Sofixów będzie prezentowała kolekcję na wiosnę-lato 2019, ale jak zapewniają przedstawiciele firmy: "będą to z założenia buty na cały rok".

REKLAMA

Aby móc cieszyć się sneakersami kultowej marki z Radomia (która historycznie wyprzedziła nawet takie linie jak Air Jordan) należy zapisać się na listę na stronie Sofix.pl.

Przypomnijmy, że kiedyś ustawiały się po nie tłumy, jak choćby niedawno po adidasy zaprojektowane przez Kanye Westa. Dowód poniżej:

Roman Kotowicz / Forum
Rok 1989. Kolejka przed sklepem Sofix w Warszawie

Pomysł na biznes: Personalizacja obuwia

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij