Tomasz Wiślicki| 

Sprawa Ewy Tylman. Do sądu trafił akt oskarżenia przeciwko Adamowi Z.

39

Dokument został przygotowany przez poznańską prokuraturę. Śledczy są pewni, że kobieta, która zaginęła w listopadzie zeszłego roku, została zamordowana przez swojego znajomego. Adam Z. przebywa w areszcie od grudnia 2015 roku.

Sprawa Ewy Tylman. Do sądu trafił akt oskarżenia przeciwko Adamowi Z.
(Forum, Jakub Kaczmarczyk)

Informację o złożeniu aktu potwierdziła rzeczniczka Prokuratury Okręgowej, Magdalena Mazur-Prus. Jak podaje TVN24, nieznana jest dokładna treść dokumentu, ale wiadomo, że dołączono do niego zgromadzony materiał dowodowy.

*Szczegóły oskarżenia zostaną wyjawione na konferencji prasowej 14 listopada. *Nieoficjalnie mówi się jednak, że prokuratura nie zmieniła klasyfikacji czynu, a więc Adam Z. w dalszym ciągu oskarżony jest o morderstwo. Areszt mężczyzny kończy się 25 listopada, skierowanie do sądu aktu oskarżenia nie jest więc niespodzianką.

*Ewa Tylman zniknęła w Poznaniu w nocy z 23 na 24 listopada. *Bawiła się ze znajomymi w klubie, skąd po drugiej w nocy wyszła ze znajomym, Adamem Z. Ich przejście przez miasto zarejestrowały kamery monitoringu miejskiego, ale około godziny 3:30 ślad po kobiecie zaginął. Policja wyłowiła jej ciało z Warty dopiero 25 lipca.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić