Stonoga zbluzgał Polaków, teraz przeprasza. "O kieliszek za daleko"

Urażony swoim słabym wynikiem wyborczym Zbigniew Stonoga wulgarnie wyrażał się m.in. o wyborcach i Jarosławie Kaczyńskim. Dzień później przeprasza.

Stonoga zbluzgał Polaków, teraz przeprasza. "O kieliszek za daleko"
(Youtube.com)

Było wulgarnie! Rozgoryczony, i jak sam przyznał, pod wpływem alkoholu, Zbigniew Stonoga rzucał liczne przekleństwa na wszystkich winnych, jego zdaniem, porażki komitetu wyborczego. Na Facebooku polubiło go 400 tys. osób, z urn wyjęto niespełna 80 tys. głosów poparcia.

Wynik wyborczy KWW Stonogi to jest jakaś porażka. To polskie, k.., głupie społeczeństwo, ta banda imbecyli, która głosowała na tych k.. karakanów z PiS-u, to jest jakieś k.. nieporozumienie - żalił się w nagraniu.

Jeżeli chcecie przesuchać jego całej tyrrady, wideo poniżej. Ostrzegamy! Jest mocno niecenzuralnie.

Z filmu można się z niego dowiedzieć od biznesmena z zapędami do polityki wielu "ciekawych rzeczy" Między innymi tego, że PiS będzie "d...ć społeczeństwo bardziej niż PO" a prezes Prawa i Sprawiedliwości to "śmieć". Jest tego więcej, i dość rzec, że trudno się tego słucha. Zbigniew Stonoga uświadomił sobie chyba, co i o kim mówił, więc dzień później wypuścił kolejne nagranie. Poprzedził je wpis na jego facebookowym profilu.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Dobry wieczór kochani, chciałem was jeszcze raz przeprosić za wczorajsze słowa. To, co się stało, nie powinno mieć miejsca. Nie ma co do tego dwóch zdań. Natomiast, wielka szkoda, że takie są wyniki wyborów, dlatego, że Polska skazana jest na niebyt. Na poniewierkę człowiekiem, i o tym się przekonacie. W bardzo nieodległej przyszłości. PiS zafunduje to wszystkim w Polsce. Jest mi przykro, czy w to wierzycie czy nie. O jeden kieliszek za daleko, o dwa słowa za dużo. Jestem człowiekiem, nie jestem nieomylny, nie jestem święty, nie jestem bezbłędny. Popełniam błędy, jak każdy z nas. I to był taki błąd. Myślę, bardzo poważny błąd - podsumował.

Stonoga na Facebooku zamieścił podsumowanie, jak sądzimy, swojej politycznej karier.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Nie ma też co liczyć, że na biznesmen wyjedzie na dłużej z kraju.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić