Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Olga Wilk15.10.18 (14:34)

Syn rosyjskiego milionera pokazuje, jak gardzi pieniędzmi. Internauci wściekli

W sieci pojawiło się nagranie, na którym syn rosyjskiego oligarchy wyrzuca przez okno samochodu gotówkę. "Żal mi was" - mówi do internautów.
@richrussiankids / Instagram.com

Film upubliczniono na Instagramie "Rich Russian Kids". Jego bohater, który prawdopodobnie należy do elitarnego klubu dzieci milionerów, zasłania twarz czarną maską. Przed wyrzuceniem pieniędzy przez okno wygłasza krótki, kontrowersyjny monolog. Nagranie zostało wyświetlone już ponad milion razy.

Nagle naszła mnie myśl, że w zasadzie pieniądze są bezużyteczne. To tylko kawałki papieru. Ludzie poświęcają całe życie, by mieć ich jak najwięcej na koncie. Trzymam w dłoni 50 tysięcy rubli [prawie 3 tys. zł]. To przyzwoite miesięczne wynagrodzenie w Petersburgu. Wy naprawdę się o to zabijacie? Żal mi was - mówi bogacz.

REKLAMA

Mężczyzna otwiera okno limuzyny i wyrzuca przez nie gotówkę. Na nagraniu słychać, jak przechodzeń krzyczy: "Patrz, pieniądze! Lecą prawdziwe pieniądze!". Ludzie zaczynają się przepychać, próbując złapać fruwające banknoty.

Po publikacji nagrania w sieci zawrzało. Internauci nie szczędzili przykrych słów autorowi filmu, pisząc między innymi, że przynosi wstyd swoim rodzicom i całemu państwu. "Jeśli uważasz, że pieniądze to tylko papierki, spróbuj wyżyć miesiąc za to wynagrodzenie" - czytamy w innym komentarzu. "Nie masz żadnej moralności To zabawne, jaki jesteś głupi" - pisze kolejny internauta.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oglądaj też: Polska kupiła 10 ton złota. Żony i kochanki milionerów kreują popyt

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij