Szalony pomysł na dietę. On już widzi efekty!

8

Australijczyk postanowił zmienić swoje nawyki żywieniowe na rok.

Szalony pomysł na dietę. On już widzi efekty!
(Fotolia, McKay Savage)

Andrew Flinders Taylor ma nietypowy pomysł na dietę. Mieszkaniec Melbourne postanowił przejść na dietę, która polega na jedzeniu... samych ziemniaków! Mężczyzna uznał, że będzie to ideale lekarstwo na jego niepohamowany apetyt. Jak donosi "Independent", Taylor postanowił przejść na kartoflana dietę gdy jego waga przekroczyła 146 kilogramów.

Właśnie mijają 34 dni odkąd Andrew przeszedł na kartoflana dietę. Mężczyzna twierdzi, że schudł już 12 kilogramów i przestał mieć problemy z zasypianiem. Taylor postanowił wybrać żywienie oparte na ziemniakach po tym, jak przestudiował wyniki badań naukowych oraz zasięgnął porady swojego lekarza i dietetyka. Mężczyzna był zaskoczony tym, jak wiele substancji odżywczych znajduje się w tych pospolitych bulwach.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Australijczyk je zarówno słodkie, jak i zwyczajne ziemniaki Twierdzi, że na razie nie odczuwa monotonii diety opartej na jednym składniku. W wywiadzie dla "Independent" Taylor powiedział, że czuje się usatysfakcjonowany po każdym posiłku. Wraz z dietą, mężczyzna rozpoczął także regularne ćwiczenia. Przyznaje, że jedzenie ziemniaków przynosi mu takie pokłady energii, że ma potrzebę zużyć ją na aktywności fizyczne.

Nie chcę, by ktokolwiek mnie naśladował bez przeprowadzenia uprzednio odpowiednich badań. Nie próbuję niczego reklamować. To tylko eksperyment. Robię to wyłącznie dla siebie i jestem naprawdę zaskoczony zainteresowaniem ze strony mediów - powiedział Taylor, który prowadzi popularny na Facebooku profil o nazwie Spud Fit, na którym dzieli się swoimi doświadczeniami związanymi z dietą.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić