Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
aktualizacja

Sześciolatka wypadła z 43. piętra. Chciała polecieć

12
Podziel się

Dramat rozegrał się w jednym z bloków w japońskiej Osace. Mała dziewczynka oglądała bajkę, gdy nagle wpadła na pomysł, który okazał się tragiczny w skutkach.

Sześciolatka wypadła z 43. piętra. Chciała polecieć
(Pixabay.com)
bETYYZed

*Rodzina oglądała bajkę o dzieciach, które potrafią latać. * W pewnym momencie tata zorientował się, że jego córeczka zniknęła – podaje theguardian.com.

*Okazało się, że mała wyszła na balkon i stanęła na barierce. *Poślizgnęła się i straciła równowagę. Nie było szans na ratunek. Zginęła na miejscu.

*Lokalna policja wykluczyła działanie osób trzecich. * Funkcjonariusze ustalili, że ofiara podsunęła krzesło, żeby wspiąć się na barierkę, z której miała nadzieję polecieć jak bohaterka kreskówki.

bETYYZef

*Dziewczynka parę dni temu rozpoczęła naukę w szkole. *Jak mówią jej rodzice, była bardzo podekscytowana nowym wyzwaniem. Dziewczynka zostawiła rodziców i dwójkę młodszego rodzeństwa.

bETYYZeG
KOMENTARZE
(12)
latający dywa...
6 lat temu
Oj Boże kiedyś był Superman i co skakaliście z okna ??czytam te komentarze i krew mnie zalewa...bo Atomówki,bo Batman,bo Spiderman-i milion innych bajek w których co drugi lata albo ma specyficzne moce.W każdej bajce jest przedstawiony dobry i zły bohater .Dobro pokonuje zło...i jakoś wszystkie dzieciaki z okien nie skaczą.Skaczą te które cały dzień siedzą przed kom.lub telewizorem i nie znają nic innego poza tym .Rodzicom to na rączkę bo spokój mają .Jak 6 letnia dziewczynka może wyskoczyć z okna i nie myśleć ,że się zabije?No jak?To dziecko w wieku szkolnym i nie jest aż tak głupie żeby myśleć ,że poleci.Chyba,że jest uzależnione od wirtualnego świata I nie piszcie,że to bajek wina.To wina rodziców ot co.Kiedys też był latający dywan i nikt z dywanem nie skakał,a jeszcze wcześniej Dedal i Ikar....zawsze ktoś latał
matka już do...
6 lat temu
Gdy mój synek miał 5 latek dzieciaki z podwórka wrzeszczały: skacz, skacz, skacz (bawili się w Batmana) Siedziałam w kuchni i czułam na kilometr że coś nie gra, wyskoczyłam z domu a mój syn na 3 piętrze stoi gotowy do skoku. (balkony były w klatce schodowej) Szok który się dobrze skończył ! Matka ma tak rozwinięty instynkt że gdy słyszałam skacz,skacz wiedziałam że muszę tam lecieć. Myślałam że bachory pozabijam !!!!
szymon_chojna...
6 lat temu
Dobrze, że Biblii nie czytała.
bETYYZeH
Polok
6 lat temu
Bajka dla naszych rządzących-jak wyskoczymy z ostatniego piętra Pałacu Kultury i Nauki to polecimy na Wiejską. No , no ustawić się w kolejce i zaznać przyjemności latania.
xx
6 lat temu
kretyńskie, nieprzemyślane bajki :(
gość
6 lat temu
Młodsze dzieci jeszcze nie wiedzą że w prawdziwym życiu latanie jest niemożliwe jak na kreskówkach. Rodzice powinni wyjaśnić że naśladowanie bohaterów z różnych popkultur (w tym tak że z kreskówek) stanowi poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa dziecka, a powinni jeszcze też pilnować żeby krzywdy sobie nie zrobiła. Superbohaterowie to fikcja, a małe dzieci jeszcze nie rozumieją że mogą się zabić gdyż chcą sobie polatać, a jeszcze wierzą że latanie jest możliwe bo one nie wiedzą że mogą sobie zrobić krzywdę. Jak wy macie dzieci które są bardzo małe i bardzo młode to wytłumaczcie im do serca że nie można naśladować postaci z popkultur żeby nie zrobiły żadnej krzywdy. Dzieci jeszcze nie umią odróżnić prawdę od fikcji i proszę im wyjaśnić żeby nie naśladowały postaci.
looo
6 lat temu
Brak słów.
zxc
6 lat temu
Tęsknota za lataniem u dzieci jest bardzo częsta. Pamiętam moje przerażenie, gdy nasza 4 letnia córeczka zwierzyła mi się ze swojego największego marzenia: chciała latać jak ptaki. Od tego dnia bardzo pilnowaliśmy ją, żeby nie zechciała spróbować.
?????
6 lat temu
głupich bajek naprodukowali, Harych poterów i dzieci biorą to wprost.A gdzie piękne bajki Andersena, ponadczasowe, ponadpaństwowe.???
jimmyJo
6 lat temu
Pamiętacie reklamę Danonków gdzie dziewczynka stawała w oknie i skakała, naprawdę nie wiem kto to wymyśla.
zxc
6 lat temu
to poleciała
Ups!
6 lat temu
I niech będzie jeszcze więcej, takich bajek...to powstaną Całe Oddziały Małych Japońskich Kamikaze Dziecięcych...eeehhh!!
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić