aktualizacja 

Szokujący czyn matki. Handlowała nagimi zdjęciami córek

Podziel się:

Mieszkanka Sewilli nie tylko fotografowała, ale również nagrywała swoje córki w negliżu.

Szokujący czyn matki. Handlowała nagimi zdjęciami córek
(flickr.com, Alex Snaps)

41-letnia Hiszpanka została zatrzymana przez lokalną policję. Służby zaalarmował były partner kobiety, który złożył zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Mieszkanka Sewilli miała czerpać korzyści finansowe z internetowej sprzedaży nagich zdjęć swoich trzech córek.

Najstarsza z dziewczynek ma 15, najmłodsza natomiast 7 lat. Najpierw matka zmuszała je do przybierania wyzywających póz, twierdząc, że zdjęcia są jej potrzebne na casting do pokazu mody, a brak ubrania odpowiednio pokazuje "wymiary" dziewczynek. W rzeczywistości współpracowała z pedofilami.

Po pewnym czasie dziewczynki zorientowały się, gdzie naprawdę trafiają ich zdjęcia. Wtedy matka powiedziała im, że przecież muszą mieć pieniądze na jedzenie, a wielu mężczyzn jest w stanie zapłacić duże pieniądze za ich nagie fotografie. Kiedy dziewczynki się buntowały, matka biła je kijem.

Dowodów dostarczyła policji najstarsza córka. Udało jej się wręczyć śledczym telefon komórkowy oraz laptopa zawierającego nagie zdjęcia. Wyrodna matka oraz jej "kontrahent" oczekują na postawienie zarzutów. Kobieta otrzymała bezwzględny zakaz zbliżania się do córek,

Źródło:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić