Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na

Szwedzka policja będzie bronić basenów przed uchodźcami

24
Podziel się

Specjalne patrole policji mają rozwiązać problem coraz częściej zgłaszanego molestowania seksualnego kobiet i dziewcząt na publicznych basenach w Szwecji.

Szwedzka policja będzie bronić basenów przed uchodźcami
(Shutterstock.com)
bETEUBCd

Policjanci będą ubrani po cywilnemu. Akcja rozpocznie się w związku z licznymi skargami, zgłaszanymi głównie przez rodziców nastoletnich dziewcząt. Za przyczynę problemu uważa się przybyłych do Szwecji imigrantów.

Większość molestujących to młodzi mężczyźni i chłopcy. Już wcześniej policja ze Sztokholmu informowała o wzrastającej liczbie doniesień dotyczących molestowania przez mężczyzn przybyłych z zagranicy.

Funkcjonariusze zostaną wysłani także na największy basen stolicy - Eriksdalsbadet. Wcześniej zarządzający tym miejscem podjęli decyzję o osobnych kąpielach z masażami, przykładowo w jacuzzi, dla kobiet i mężczyzn. Była to reakcja na bardzo liczne skargi kobiet i dziewczyn, które miały być molestowane pod wodą - powiedział agencji Associated Press rzecznik policji w Sztokholmie, Kjell Lindgren.

bETEUBCf

Tylko w zeszłym roku szwedzka policja przyjęła 160 tys. uchodźców. Aż 35 tys. dzieci i nastolatków z tej grupy nie ma prawnych opiekunów - informuje Radio Zet.

bETEUBCG
KOMENTARZE
(24)
ciapak
6 lat temu
Zaiste, dziwny to lęk. Rozebrać się i bać się , że może ktoś zechce molestować ...
ania
6 lat temu
wziełabym meczete i przy dotyku zakazanym od razu upierdzieliła łapy takiemu, w imie mojej religi,
Paweł - słowo...
6 lat temu
Kiedy kobieta obnaża swoje ciało gdziekolwiek i jakkolwiek niezależnie od okoliczności i okazji zawsze dopuszcza się zgorszenia i bezwstydu. Tak mówi Bóg,a od słowa Bożego nie ma zmiłuj się!! Prędzej świat przeminie, ale słowo Boże pozostanie NIEZMIENIONE!!! Zastanów się jaka jest twoja droga??? Wybierasz Zło czy wybierasz Boga???
bETEUBCH
jk
6 lat temu
Oto skutki plucia na własną tradycję, religię, wiarę, wartości.
Tgcomik
6 lat temu
Szwedzi nie mają Boga - nie mają duszy!Z Arabami będą rodzić strachy!
gostek
6 lat temu
hehe no nie moge, Norwegia, jakby nie bylo bratnia dusza Szwecji tylko sie z niej smieje i ma spokoj bo nie jest w uni....
mirasowo43
6 lat temu
Za chwilę policja szariacka będzie pilnować policji swedzkiej
fredi
6 lat temu
a Polacy kiedys byli nie dosc dobrzy by wejsc do Unii...
Turek
6 lat temu
A czemu policja nie ma prawa strzelać bez ostrzeżenia do napastników na policjantów lub na cywili ? Im szybciej zaczną ich tępić i wywalać , tym mniej białych zginie . TO JEST WOJNA RELIGIJNA !!!
999
6 lat temu
cos malo tutaj belkotu POwcow pewnie strona im nie na reke.
Beton
6 lat temu
Demolka Europy dopiero się rozpoczęła. To jest forpoczta forpoczty. Merkel wpuszcza nastoletnich bandytów, których dzieci będą rządzić krajami Europy Zachodniej, a wtedy los białego człowieka nie będzie się różnił od losu ofiar ISIS.
tomek
6 lat temu
hahhahahahaha
wuja
6 lat temu
Szwedzi to głupcy
bETEUBCz
mirek-pop1982
6 lat temu
Obcinac klejnoty dla zasady
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić