o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na

Ta aplikacja może uratować ci życie podczas Euro 2016

2
Podziel się

Francuski rząd nie bagatelizuje zagrożenia atakami terrorystycznymi podczas. Wypuszczono właśnie specjalną aplikację, którą powinien zainstalować sobie każdy obecny na Euro 2016 kibic.

Ta aplikacja może uratować ci życie podczas Euro 2016
(iTunes)
bESOZNud

Appka nazywa się SAIP (Système d'alerte et d'information des populations). Działa na bardzo prostej zasadzie. Korzysta z lokalizacji telefonu i w niecałe 15 minut powiadamia użytkownika o ewentualnym zagrożeniu terrorystycznym. Aplikacja daje też możliwość podejrzenia informacji o innych atakach w miejscach, gdzie znajdują się np. nasi bliscy.

Francuskie władze chcą, aby obywatele i przyjezdni dostawali tylko sprawdzone informacje. Aplikację można pobrać zarówno na Androida jak i iOS. Dostępne są wersje w języku francuskim i angielskim. Za propgram nie zapłacimy ani grosza.

Zagrożenie atakami podczas mistrzostw Europy jest wyjątkowo duże. Specjaliści i agencje wywiadowcze podejrzewają, że może dojść do zamachu terrorystycznego. Aby do tego nie dopuścić, widowisko będzie zabezpieczać prawie 100 tys. osób.

bESOZNuf

Autor: Krzysztof Narewski

Teraz serce internetu w jednej aplikacji. Bądź na bieżąco i pobierz w Google Play albo App Store.

bESOZNuG
KOMENTARZE
(2)
Twoj nick
5 lata temu
Ci ludzie nie pojmuja,ze to co ratuje czlowieka przed czyms, to musi dzialac przed faktem, a nie przyniesc pomoc po fakcie, na ktora zazwyczaj jest za pozno.Obojetnie czgo nie tkniemy co wyszlo od psychopatow z polityki, nic nie jest zapobieganiem, ale lagodzeniem skutkow.Cale te kamery na ulicach niczemu nie zpobiegna, jedynie pozwola paru glombom, obejrzec jak to sie stalo.Ale jak to bywa, glupi madrych nigdy nie dopusci do tworzenia rozwiazan bo musialby sie dac osmieszyc.Ludzie bez wyobrazni "pracuja",nad rozwiazniami problemow jakie tworza ludzie z wyobraznia.To jak walka glupoty z madroscia,gdzie glupota zawsze jest skazana na posmiewisko.
Alojz Wiertar...
5 lata temu
A może prościej byłoby wyłapać bydło, które sami wpuścili i odesłać tam, skąd przybyło...
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić