Jan Muller| 
aktualizacja 

Tak Amerykanie ugrzęźli w polskim błocie. Nawet ciągnik nie dał rady

656

Ciężki sprzęt armii amerykańskiej ugrzązł w błocie w wielkopolskiej wsi. Pomagający mu wojskowy ciągnik wpadł do rowu i przewrócił się.

Tak Amerykanie ugrzęźli w polskim błocie. Nawet ciągnik nie dał rady
(Youtube.com)

Dziwny incydent drogowy z udziałem sprzętu US Army miał miejsce w sobotę rano. Jadący przez Lubiń zestaw ciężkich pojazdów ugrzązł w przydrożnym rowie. A potem było tylko gorzej.

Zobacz także: Na pierwszym pokazano akcję wyciągania pierwszego pojazdu z rowu oraz moment przewrócenie się ciągnika (ok. 6 minuty nagrania).

Jak przekazał nam jeden z żołnierzy, w holowanym pojeździe doszło do zablokowania hamulców. Amerykanie zjechali z drogi celem sprawdzenia usterki – wtedy pod pierwszym z samochodów zapadła się ziemia - donosi serwis trzemeszno24.info.

Żołnierze wezwali kolegów z holownikiem, który sprawnie poradził sobie z wydobyciem pechowca. Po chwili szczęście opuściło i jego, bo skończył w rowie. Miękka ziemia nie utrzymała wozu i ciężka bestia przewróciła się bezwładnie na prawy bok. Teraz do akcji wkroczyli Polacy. Tę akcję uwieczniono na filmie z drona.

W tej sytuacji armia amerykańska musiała zdać się na pomoc polskiego przedsiębiorcy. Przy pomocy ciężkiego sprzętu trzemeszeńskiej firmy Truck Serwis sytuacja na drodze została sprawnie opanowana - dodaje portal.

Miejsce wypadku zabezpieczała policja i żandarmeria wojskowa. Co zrozumiałe, droga przez czas akcji była zablokowana.

Zobacz także: Zobacz także: Największy amerykański transportowiec w Szczecinie. Rozładunek potrwa dobę

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić