aktualizacja 

Tak kradną samochody w Polsce

Polscy złodzieje samochodów od lat cieszą się wyjątkowo złą sławą. Wiele aut znika bez śladu, a policja często jest bezradna. Oto jeden ze sposobów ich działania.

Tak kradną samochody w Polsce
(Youtube.com, Securemycar)

Nie ma w pełni skutecznego system zabezpieczeń. Jeżeli złodzieje upatrzą sobie nasz samochód, jesteśmy na straconej pozycji. Od lat pojawiają się coraz to nowsze sposoby zabezpieczenia auta, ale kosztują krocie. Jednak nawet one nic nie dadzą, jeżeli mamy do czynienia z profesjonalistami.

Poniżej przedstawiamy film z monitoringu, na którym widać kradzież. Tym razem łupem padła biała Honda Civic. Złodzieje obserwują teren, często znają też przyzwyczajenia kierowcy. Na filmie złodzieje pojawiają się po upływie minuty. Kradzież rozpoczyna się w chwili, gdy timer wskazuje 1:34. Otwarcie samochodu zajęło tylko 10 sekund. Na uruchomienie pojazdu potrzebowali zaledwie trzech minut. Cała kradzież trwała więc zaledwie 3 minuty i 20 sekund.

Właściciel auta prosi o pomoc w identyfikacji złodziei. Jeśli rozpoznajecie mężczyzn z nagrania, skontaktujcie się z najbliższą komendą policji. Szczegółowe informacje w opisie filmu.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić