o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
aktualizacja

Tak kradną samochody w Polsce

Podziel się

Polscy złodzieje samochodów od lat cieszą się wyjątkowo złą sławą. Wiele aut znika bez śladu, a policja często jest bezradna. Oto jeden ze sposobów ich działania.

Tak kradną samochody w Polsce
(Youtube.com, Securemycar)
bDTXpLQR

Nie ma w pełni skutecznego system zabezpieczeń. Jeżeli złodzieje upatrzą sobie nasz samochód, jesteśmy na straconej pozycji. Od lat pojawiają się coraz to nowsze sposoby zabezpieczenia auta, ale kosztują krocie. Jednak nawet one nic nie dadzą, jeżeli mamy do czynienia z profesjonalistami.

Poniżej przedstawiamy film z monitoringu, na którym widać kradzież. Tym razem łupem padła biała Honda Civic. Złodzieje obserwują teren, często znają też przyzwyczajenia kierowcy. Na filmie złodzieje pojawiają się po upływie minuty. Kradzież rozpoczyna się w chwili, gdy timer wskazuje 1:34. Otwarcie samochodu zajęło tylko 10 sekund. Na uruchomienie pojazdu potrzebowali zaledwie trzech minut. Cała kradzież trwała więc zaledwie 3 minuty i 20 sekund.

Właściciel auta prosi o pomoc w identyfikacji złodziei. Jeśli rozpoznajecie mężczyzn z nagrania, skontaktujcie się z najbliższą komendą policji. Szczegółowe informacje w opisie filmu.

bDTXpLQT
bDTXpLRu
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić