Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na

Takiego ciosu Trump się nie spodziewał

26
Podziel się:

Komisja ds. bezpieczeństwa produktów konsumenckich (CPSC) nakazała wycofanie ze sklepów wiskozowych szalików z kolekcji Ivanki Trump. Wykonane w Chinach kolorowe akcesoria płoną jak zapałki i zagrażają ludziom.

Takiego ciosu Trump się nie spodziewał
(Reuters/Forum)

*Żaden polityk nie lubi złej prasy. *W czasie kampanii wyborczej negatywna informacja boli podwójnie. Nawet, gdy dotyczy córki polityka. Tymczasem CPSC stawia sprawę jasno - szaliki "Beach Wave" i "Brushstroke Oblong" są niezgodne z wymogami bezpieczeństwa i mogą wywołać pożar.

Do sklepów zwrócone ma być ok. 20 tys. sztuk sprzedanych między październikiem 2014 a styczniem 2016. Zarówno w zwykłych sklepach, jak i tych online. Szaliki kosztują od 12 do 68 dolarów (68 -256 zł) - czytamy.

*Sprawa ma polityczne zabarwienie. *Nie chodzi tylko o nazwisko na szalikach, ale o ich pochodzenie. Donald Trump wielokrotnie w swej kampanii przeklinał amerykańskie firmy produkujące poza granicami. Co więcej, mówił wprost o nakładaniu specjalnych ceł na tych, którzy importują towary z Chin.

Dbamy, by problem szalików natychmiast rozwiązać - zapewniła rzeczniczka linii akcesoriów i perfum Ivanka Trump, dodając, że jest rozczarowana decyzją komisji.

*Dla córki potencjalnego kandydata na prezydenta USA to już drugi cios w jej prywatny biznes. *W połowie marca oskarżono ją o skopiowanie wzoru obuwia włoskiej marki Aquazzura. Choć pewnie jej myśli pochłania bardziej opieka nad trzecim, nowonarodzonym dzieckiem, Theodorem.

Tak wyglądają wspomniane szaliki:

KOMENTARZE
(26)
Gazownik
6 lat temu
Nawet niby niepalne ubrania gazowników się palą !
Tusk
6 lat temu
OC OCH, ale afera. Przy naszym Tusku, to po prostu zbrodnia.
stefan
6 lat temu
ale laska ta ivanka , super laska
dj bubu
6 lat temu
do tego typu wiadomości trzeba się przyzwyczaić.Im bliżej nominacji trumpa tym więcej lewakich ataków na niego będzie.Wszystkie brudy będą wyciągane by go zniszczyć.
JKM
6 lat temu
Nagonka na Pana Trump a. I tak wygra, nie takie rzeczy mu wyciągają a poparcie rośnie, i dobrze!
tips
6 lat temu
orange man ha ha ha
hanka
6 lat temu
Większość ubrań zapali się pod wpływem ognia
zosia
6 lat temu
Ładne te szaliki.
Polak
6 lat temu
A ja się cieszę że unia cofnęła fundusze dla rolników. Znajomi którzy posiadają jakieś tam gospodarstwo rolne. Brali kasę z dotacji unijnych na limuzyny nie dość że nie obrabiają pól bo je komuś dzierżawią oczywiście za kasę i osoba dzierżawiąca płaci kasę za użytek rolny to i za posiadłość właścicieli pól ! I osobiście mi to powiedział pewien znajomy gbur co śmieje się w mordę polskim władzom i unii
Otaku
6 lat temu
A Doland Trump SRA na "złą prasę" i mówi JAK JEST! A Duda się kompromituje bo zamiast pogadać z Trumpem to gadał z spalonym Obamą :\
zdzihu
6 lat temu
To chyba szaliki tej znanej firmy Keep away for fire
znawca
6 lat temu
Ładna z niej laska...
Suchy
6 lat temu
Wiecie jak się nazywa córka Trupa ? Trampolina he....he.. Dobre nie !
GLORIA LUX
6 lat temu
A jak modne szaliki mają się do polityki? Co ma piernik do wiatraka?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić