Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na

Ten Kościół nie daje spać sąsiadom. "Wtedy demony są aktywne"

5
Podziel się

The Kingdom Church (Kościół Królestwa) w londyńskim Camberwell pomimo wysokiej grzywny nie zamierza przestać zakłócać ciszy nocnej.

Ten Kościół nie daje spać sąsiadom. "Wtedy demony są aktywne"
(Youtube.com)
bETuSBNh

Głośna muzyka i modlitwy nie dawały spać sąsiadom. Okoliczni mieszkańcy słyszeli je w soboty między trzecią a piątą rano. Za zakłócanie ciszy nocnej The Kingtom Church musiał zapłacić grzywnę w wysokości 7,740 funtów (ok. 41,730 zł).

*W czasie, kiedy większość osób śpi, demony są bardziej aktywne - twierdzi Kościół. * Głowa parafii zielonoświątkowców, biskup Climate Irungu tłumaczy, że godziny praktyk religijnych są ściśle powiązane z wiarą i zapowiada, że nie zaprzestanie organizowania nocnych modlitw.

The Kingtom Church spotkał się z falą nienawiści. Biskup Climate przyznaje, że otrzymuje wiele nieprzychylnych e-maili. Jak podaje Metro przedstawiciele rady Southwark poinformowali, że ich próby współpracy z liderami kościoła zakończyły się fiaskiem.

bETuSBNj
bETuSBNK
KOMENTARZE
(5)
Oj ci swieci ...
6 lat temu
To taki ksiadz co nie wie co jest napisane w Biblii ; Umilowanemu swemu Pan Bog sen daje. Diabel nie czeka na noc by kusic czlowieka. Kuszenie jest przez zmysly - oczy, dotyk a wiec zmysly czynne a nie uspione. Chociaz gdy diabel nie ma dojscia przez zmysly moze probowac przez wizje nocne, ale tylu swietych to nie ma, by muzykie noc trzeba realizowac.
giga
6 lat temu
zło, którego bezskutecznie szukali na całej Ziemi ukryte jest w każdym z nas, wolna wola, którą ma człowiek , to nie magiczna różdżka do spełniania naszych zachcianek (jak np w "Sekrecie"), ale możliwość dokonywania wyborów:co jest dla nas ważne, kim chcemy być, czy pozwolimy złu zapanować nad sobą i całym światem. A dla tych opluwających kościół katolicki-kościół to nie budynki i kiepscy księża, kościół to wierni, którzy ten kościół tworzą. To od nich wszystko zależy.
pan
6 lat temu
To go wywalą na zbity pysk. Każdy wie kiedy ma iść do kościoła, nie musi na chama wpychać doń ludzi. Księża nie liczą się z innymi, masz dać na tace albo masz grzech, masz dać bo mu brakuje. Jego nic nie obchodzi gosposia ugotuje posprząta, kupi.
bETuSBNL
afrykaner777a...
6 lat temu
każda religia to obłuda ,bóg to wymysł żydów ,wiwat ateiści.
em
6 lat temu
nasz demon Michalik też coś próbował
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić