Ten pies dostał medal. Nie zgadniesz za co...

9

Ludivine to dwu i półroczny ogar z Elkmont w Alabamie, który ukończył miejski półmaraton. Problem w tym, że suczka zrobiła to przez... zupełny przypadek!

Ten pies dostał medal. Nie zgadniesz za co...
(Facebook.com, Elkmont Half Marathon - The Trackless Train Trek)

*Ludivine jest znana w całym miasteczku. *Właścicielka suczki wypuszcza ją codziennie rano na dwór. Pies szwenda się po mieście odwiedzając sobie znane miejsca i zbiera smaczne przekąski od swoich ludzkich przyjaciół. Elkmont ma zaledwie 400 mieszkańców. Nic dziwnego, że biegająca po mieście suczka nie jest dla nikogo żadną atrakcją.

Pewnego dnia Ludivine dołączyła się, nieświadomie, do biegnących w organizowanym w mieście półmaratonie. Suczka pokonała wraz z nimi dystans 21 kilometrów i 97,5 metra i zajęła całkiem przyzwoite 7 miejsce. Za swoją postawę dostała nawet medal upamiętniający jej udział w tym wydarzeniu. A co na to jej właścicielka?

Jak co dzień otworzyłam jej drzwi, żeby mogła sobie pobiegać. Udział w półmaratonie to był jej pomysł. Chociaż nie ukrywam, że zaskoczyła mnie tym. Na co dzień jest bardzo leniwa - powiedziała "Runner's Wolrd" April Hamlin.

Pozostaje pogratulować suczce uporu. Oby tak dalej Ludivine!

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić