Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na

Ten pies zadziwił wszystkich. Zobacz, jak pocieszał szczeniaki

16
Podziel się:

Hannah i Kari spędzały swoją pierwszą noc w hotelu dla psów w kanadyjskiej Albercie. Samotne i smutne strasznie piszczały. Dorosła suczka Maggie uciekła ze swojej klatki żeby być bliżej maluchów i pocieszała je przez całą noc.

Ten pies zadziwił wszystkich. Zobacz, jak pocieszał szczeniaki
(Facebook.com/BarkersPetMotel/)

Dwa 9-tygodniowe psiaki trafiły do Barker's Pet Motel and Grooming. Wyraźnie nie radziły sobie z życiem w klatce. Gdy przejętą ich losem suczkę ochrona obiektu dostrzegła na monitorze, pozwolono jej nocować razem z maluchami. Chwilę wcześniej wyrwała się z własnej "celi".

Nigdy wcześniej nie widzieliśmy, żeby pies był tak zafrapowany szczeniakami i tak podniecony, że może być blisko nich - powiedział ABC News jeden z pracowników hotelu.

Maggie była psem wziętym ze schroniska. Nowi właściciele zostawili ją w schronisku na jakiś czas, gdy sami pojechali na wakacje. Szczeniaki znaleziono na ulicy. Podrzuciły je służby ochrony zwierząt.

Suczka mogła czuć silną potrzebę opieki, bo sama niedawno miała młode, ale oddano je do adopcji - tłumaczy huffongtonpost.com.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(16)
ola
7 lat temu
biedactwa
Gość
7 lat temu
"... Chwilę wcześniej wyrwała się z własnej "celi"....Podrzuciły je służby ochrony zwierząt" - co wy piszecie , litości !!!
jbox-er
7 lat temu
Mam boksera.14 lat.Staruszek,ale bardzo kochany.Jego kolegów już dawno nie ma,a on choć już choruje ciągle nas cieszy swoją obecnością.Nie wiem jak długo jeszcze będzie żył,ale lata radości jaką dał całej rodzinie i znajomym są nie do wycenienia.Dobrze ułożony,opanowany,bardzo łagodny dla dzieci i dorosłych.Niezwykle mądry.Nauczony zasad panujących w domu.Nigdy nie zrobił szkód w domu.Dzisiaj jako emeryt bardzo rozpieszczany i jeszcze bardziej kochany.
terry
7 lat temu
To prawdziwe uczucie, prawdziwe serce, to ujmujące i wzruszające, Takie są zwierzęta!!! Potrafią dawać miłość!!!! ludzie w porównaniu z nimi są potworami, i bóg był potworem, skoro wszyscy i kościół twierdzą, że człowiek jest stworzony na wzór i jego podobieństwo...zwierząt na pewno on nie stworzył, i bardzo dobrze!!!!!
grazk
7 lat temu
Pies to brzmi dumnie...
co na to miło...
7 lat temu
Wzruszające, suczka najlepiej wiedziała jak postąpić. Ale nie ludzie ze służb ochrony zwierząt. Podrzucając pieski na ulicy jak śmieci tak wykonują swoje obowiązki? Za to biorą kasę? Internauci powinni ich namierzyć i piętnować, takich wywalić na zbity pysk ze służby.
pogodna
7 lat temu
Zwierzęta kierują się naturą - instynktem, a macierzyński jest najsilniejszy. Ludzie podobno rozumem i uczuciami (rzadziej!) - jeśli je mają!!!
tymon
7 lat temu
Moja suczka też opiekowała się moją wnuczką gdy wnuczka była niemowlakiem i to bardzo troskliwie.W ogóle kochała dzieci. Później wychowała obcego szczeniaka bo sama nie miała młodych.Uczyła go wszystkiego jak najtroskliwsza matka.Ale na stare lata gdy była chora to wychowany przez nią pies opiekował się nią,nosem podsuwał jej miskę z wodą żeby nie musiała wstawać,serce ściskało z żalu-niejeden człowiek mógłby się uczyć od zwierząt.
elarg
7 lat temu
Wzruszające i naturalne u suczek, mają bardzo silny instynkt macierzyński. Co myśleć o ludziach ze służby ochrony zwierząt, powołanych do pomocy, którzy porzucają bezbronne maleństwa na ulicy? Jacy z nich ludzie, choć mogli bezdusznie na pewną śmierć wyrzucić szczenięta do śmietnika. Przekonałam się, że psy (samce) kierują się również instynktem i "dają nogę za każdą suczką w rui", więc mam już tylko sunie. Są bardzo wierne i nie uciekają za jednorazową "przygodą". Gdy w domu zjawiało się szczenię (mam dwa psy, dużego i małego), to starsza suka, choć nigdy nie oszczeniła się "adoptowała" malucha. Po rozstaniu z matką na początku rozpaczał, a starsza sunia troszczyła się jak o własne, spała z nim, grzała ciałem i nie odstępowała na krok. Z jej sutków nawet wydzielała się siara, którą dokarmiała malutką. Również matkowały moim synkom, gdy byli dziećmi. To najlepsze, czułe i darmowe niańki dla każdego malucha.
Aleksandra z ...
7 lat temu
Obcowanie ze zwierzętami pokazuje ,że człowiek ma o nich tylko mgliste pojęcie,głównie oparte o mity !
bonus1961@o2....
7 lat temu
My ludzie powinniśmy się uczyć od psów uczucia i wiernośći.
y
7 lat temu
Ludzie nie powinni mieć takiego miana , jesteśmy gorsi od zwierząt.
sonia1952
7 lat temu
czyli co? Niedługo określenie , zachował się jak człowiek będzie wielkim ubliżeniem?
Gość
7 lat temu
Mam dwa yorki i czasami wydaje mi się,że są bardziej ludzkie od niejednego człowieka,kochają bezinteresownie i ufają bezgranicznie,ale na taką miłość trzeba sobie zasłużyć.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić