Terroryści robią konkurs piękności. W bikini

3

Kolumbijskie wojsko zrobiło nalot na obozowisko terrorystów ukrytych w kryjówce w dżungli. Służby zastały ich... poprzebieranych w bikini.

Terroryści robią konkurs piękności. W bikini
(Youtube.com, TOP VIDEOS)

Dwóm oficerom wywiadu udało się przeniknąć do struktur Armii Wyzwolenia Narodowego. To partyzancka organizacja działająca w Kolumbii. Grupa uznawana jest za organizację terrorystyczną. Oficerowie brali udział w imprezie rebeliantów w dżungli. To oni nagrali tańczących bojowników.

Impreza na dobre rozkręciła się około północy. Wtedy kilku bojowników przebrało się w damskie stroje kąpielowe. Rozpoczął się dziwaczny konkurs piękności. Towarzystwo było rozbawione i pijane. Wówczas oficerowie wywiadu dal znać wojsku, że może wkraczać do akcji. Rozpoczął się nalot na kryjówkę w dżungli.

*Aresztowano siedmiu rebeliantów. *Członkowie Armii Wyzwolenia Narodowego zmierzają do obalenia rządu. Ich bazy zwykle ukryte są w lasach dżungli, pracują w małych grupach. Działalność finansują poprzez porwania, okupy i handel narkotykami. Władze szacują, że sieć zrzesza pomiędzy 1300 a 3000 członków.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić