Terroryści wwieźli do Europy broń masowego rażenia

Parlament Europejski opublikował szokujący raport. Wynika z niego, że Państwo Islamskie zbiera w swoje szeregi ekspertów z dziedziny chemii, fizyki i informatyki – wszystko po to by przeprowadzić atak masowego rażenia na jedno z państw Unii Europejskiej.

Terroryści wwieźli do Europy broń masowego rażenia
(Forum)

O raporcie pisze "Daily Mail". W dokumencie zamieszczona jest informacja, że Dżihadyści przemycili już broń masowej zagłady na teren Europy.

To nie wszystko. Autorzy raportu apelują, aby rządy europejskie szczególnie uważały na osoby pracujące w newralgicznych sektorach. Wśród zwolenników terrorystów znaleźli się eksperci z wyższym wykształceniem z dziedziny chemi, fizyki i informatyki.

Państwo Islamskie ma już wiedzę, jak stworzyć broń masowego rażenia, udało mu się pozyskać wszystkich odpowiednich ekspertów - zapewnił Wolfgang Rudischhauser z Centrum Broni Masowego Rażenia w NATO, cytowany przez "Daily Mail".

Eksperci obawiają się, że Europejczycy nie traktują informacji o możliwości ataku poważnie. To powoduje brak jakiegokolwiek przygotowania na wypadek tragedii. Może również poważnie utrudnić akcje ratunkową i niesienie pomocy.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić