Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
aktualizacja

To miały być idealne zaręczyny. Coś poszło nie tak

3
Podziel się:

Andrew Fox postanowił oświadczyć się swojej dziewczynie na meczu ich ulubionej drużyny baseballowej - New York Yankees. Tysiące fanów na stadionie, miliony przed telewizorami, kamery skierowane na parę, a on... upuścił pierścionek.

To miały być idealne zaręczyny. Coś poszło nie tak
(Twitter/New York Yankees)

To miała być niezapomniana chwila. Fox planował zaręczyny z Heather miesiącami. Wybrał pierścionek, kupił bilety, wynajął telebim na stadionie. W odpowiednim momencie, kiedy wszyscy patrzyli na parę, wyjął pudełko z pierścionkiem zaręczynowym..., który wypadł i poleciał między ciasno ułożone krzesełka.

Spanikowany zaczął z nerwow szukać pierścionka na podłodze. Na szczęście fani siedzący obok dołączyli do poszukiwań i w końcu, ku ogólnej radości, udało się odnaleźć cenną zgubę. Dziewczyna powiedziała "tak". Nie były to może idealne zaręczyny, ale z całą pewnością zapadające w pamięć.

Autor: Bartosz Nowak

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(3)
Dex_PL
6 lat temu
Nie posłuchał swego Anioła Stróża a ten wytrącił mu pierścionek ku przestrodze. Gdybym ja miał takiego to nie musiałbym się męczyć tyle lat. No, ale już niedługo :) Chłopak się cieszy, a życie po ślubie zaczyna szarzeć. Dzieci trzeba robić i się nimi zajmować, ale ślub nie jest do tego konieczny. Myślcie chłopy co robicie zanim nie będzie za późno.
sonia
6 lat temu
o w mordę..... niezły dupek.... dziewczyna chyba masochistka
DonaldDak
6 lat temu
jakie to romantyczne - popakalem sie :)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić