Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na

Tomasz Zimoch odchodzi z Polskiego Radia po 38 latach pracy

19
Podziel się

Znany dziennikarz umieścił wpis na swoim profilu na Facebooku, w którym poinformował, że odchodzi z radia.

Tomasz Zimoch odchodzi z Polskiego Radia po 38 latach pracy
(newspix.pl)
bETFhMBh

*Tomasz Zimoch jest jednym z najpopularniejszych dziennikarzy sportowych w Polsce. *Niektórzy słuchacze zasiadali przed radioodbiornikami tylko po to, żeby posłuchać jego emocjonujących relacji. Teraz zakończył swoją przygodę z Polski Radiem. Wszystko przez konflikt z obecnym zarządem. Dziennikarz postanowił wypowiedzieć umowę z winy pracodawcy.

Najpierw dziennikarz został zawieszony, a potem odsunięty od komentowania Euro 2016. Zimoch zgłosił decyzję o zwieszeniu do Komisji Etyki Polskiego Radia, ale na razie nie ma rozstrzygnięcia w tej sprawie. Później został odsunięty od komentowania Euro 2016, anulowano mu rezerwacje hoteli i cofnięto akredytacje.

bETFhMBj

Jest mi po prostu przykro. Nie rozumiem tej decyzji. Sport jest moim życiem, moją pasją - mówił Tomasz Zimoch

Fani dziennikarza nie mogą w to uwierzyć. Dziennikarz pracował w Polskim Radiu przez blisko 38 lat. Pod wpisem Tomasza Zimocha pojawiła się lawina komentarzy internautów.

Panie Tomku, jesteśmy z Tobą. Liczę, że już wkrótce usłyszymy Pana na innej częstotliwości :) Koniec czegoś jest bowiem początkiem nowego! A w tej sytuacji z pewnością czegoś znacznie pozytywniejszego!

Panie Tomaszu, wyrazy uznania i szacunku. Pracę można zmienić, a honor i kręgosłup moralny jest tylko jeden. Jestem pewien, że jeszcze kiedyś wróci Pan do Polskiego Radia!

bETFhMBp

Bardzo żałuję że nie będzie Pana głosu w relacjach z Euro ale BRAWO za decyzję. Kaskada lania wody z pisuaru kiedyś się skończy! :-)

Autor: Arkadiusz Puz

Teraz serce internetu w jednej aplikacji. Bądź na bieżąco i pobierz w Google Play albo App Store.

bETFhMBK
KOMENTARZE
(19)
opinia
5 lata temu
Moim zdaniem ten "komentator" to prostak i ............O jakiej prawdzie i kregosłupie tego pana mówicie ?????Przetracony kregosłup
bea
5 lata temu
odchodzi pan bo się obraził , no cóż ,tak to jest jak się dziennikarz sportowy miesza do polityki , teraz będzie pana mógł przyjąć tvn,wyborcza albo inne tego pokroju bo mam wrażenie że niestety się pan z nimi zrównał , przykre bo kiedyś myślałam że jest pan świetnym komentatorem i tylko to.
j-23
5 lata temu
PRL tzw komuna to było solidne Panstwo,a nie obecny burdel pełen absurdów,
bETFhMBL
psik
5 lata temu
ponoć euro komentować bedzie sam prezes kurski
janek
5 lata temu
Zimoch przez 38 lat pracował w Radiu i nie przeszkadzała mu komuna, stan wojenny, morderstwa ekipy Jaruzelskiego i Kiszczaka czy zwalnianie dziennikarzy za komuny po 1981 r. ani później przez ekipę Tuska kilka lat temu... Kim pan jest panie Zimoch???!!!
tak sobie myś...
5 lata temu
Żeby zwolnić pracownika w trybie natychmiastowym, to trzeba mu udowodnić konkretne naruszenie konkretnego przepisu kodeksu pracy. Co na to PIP i specjaliści prawa pracy?
Słuchaczka Tr...
5 lata temu
Zgroza!!! Może PiS wytnie wszystkich i tylko jedna opcja zostanie - iwernych sługusiów prezesa. Jest to skandal i granda. Kto ICH:( zatrzyma?!!!!
uj
5 lata temu
Chamstwu należy przeciwstawiać się z całą mocą itd..
gość
5 lata temu
Nic nadzwyczajnego w tych informacjach nie ma. Nosił Lis razy kilka a co dopiero stary Trubadur. Jak widać zabrakło instynktu samozachowawczego.
blondynka
5 lata temu
To Zimoch czy Zimnoch odchodzi w koncu. Po nokaucie z Mike Mollo
Eryk
5 lata temu
Jak taki dobry to do TVN-u
wyb
5 lata temu
Jak jest taki dobry to go zaraz ktoś zatrudni. Pomyśl Pan Panie Zimoch po sportowemu. Co będzie się działo gdy Lewandowski zwolni się z obecnej druzyny. Pewnie nie będzie musiał wypisywać ckliwych komentarzy.
Styx
5 lata temu
Jeśli dziennikarz zajmuje się tym co do niego należy, nie musi się bać o swoją pracę. Pan Zimoch chyba poczuł się niezastąpioną gwiazdą pozwalając sobie na niedopuszczalne komentarze o charakterze politycznym - więc mu za tą polityczną nadgorliwość podziękowano - i dobrze!
bETFhMBD
metafizyk
5 lata temu
A prof. Zaradkiewicz odchodzi z biura Trybunału Konstytucyjnego, bo ma inne zdanie na temat sporu o TK niż boski prof. Rzepliński i co? Robi z siebie męczennika jak kabotyn Zimoch?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić