Tomasz Zimoch odchodzi z Polskiego Radia po 38 latach pracy

27

Znany dziennikarz umieścił wpis na swoim profilu na Facebooku, w którym poinformował, że odchodzi z radia.

Tomasz Zimoch odchodzi z Polskiego Radia po 38 latach pracy
(newspix.pl)

*Tomasz Zimoch jest jednym z najpopularniejszych dziennikarzy sportowych w Polsce. *Niektórzy słuchacze zasiadali przed radioodbiornikami tylko po to, żeby posłuchać jego emocjonujących relacji. Teraz zakończył swoją przygodę z Polski Radiem. Wszystko przez konflikt z obecnym zarządem. Dziennikarz postanowił wypowiedzieć umowę z winy pracodawcy.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Najpierw dziennikarz został zawieszony, a potem odsunięty od komentowania Euro 2016. Zimoch zgłosił decyzję o zwieszeniu do Komisji Etyki Polskiego Radia, ale na razie nie ma rozstrzygnięcia w tej sprawie. Później został odsunięty od komentowania Euro 2016, anulowano mu rezerwacje hoteli i cofnięto akredytacje.

Jest mi po prostu przykro. Nie rozumiem tej decyzji. Sport jest moim życiem, moją pasją - mówił Tomasz Zimoch

Fani dziennikarza nie mogą w to uwierzyć. Dziennikarz pracował w Polskim Radiu przez blisko 38 lat. Pod wpisem Tomasza Zimocha pojawiła się lawina komentarzy internautów.

Panie Tomku, jesteśmy z Tobą. Liczę, że już wkrótce usłyszymy Pana na innej częstotliwości :) Koniec czegoś jest bowiem początkiem nowego! A w tej sytuacji z pewnością czegoś znacznie pozytywniejszego!

Panie Tomaszu, wyrazy uznania i szacunku. Pracę można zmienić, a honor i kręgosłup moralny jest tylko jeden. Jestem pewien, że jeszcze kiedyś wróci Pan do Polskiego Radia!

Bardzo żałuję że nie będzie Pana głosu w relacjach z Euro ale BRAWO za decyzję. Kaskada lania wody z pisuaru kiedyś się skończy! :-)

Autor: Arkadiusz Puz

Teraz serce internetu w jednej aplikacji. Bądź na bieżąco i pobierz w Google Play albo App Store.

Zobacz także:
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić