Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na

Tomasz Zimoch przechodzi do TVN24

34
Podziel się

Znany komentator pojawi się na antenie stacji już w piątek 10 czerwca.

Tomasz Zimoch przechodzi do TVN24
(WP.PL, WP.PL)
bETAyfph

* Zimoch poprowadzi "Strefę kibica" podczas Euro 2016.* Portal Wirtualne Media informuje, że znany dziennikarz będzie rozmawiał z piłkarzami, ekspertami futbolowymi i kibicami, a także prezentował analizy, oceny i anegdoty dotyczące drużyn obecnych na mistrzostwach. „Strefa Kibica z Tomaszem Zimochem” będzie gościć na antenie TVN 24 trzy razy dziennie w trakcie programów „Wstajesz i Wiesz”, „Fakty w Południe” orazi „Fakty po Południu”.

Wiadomo również, że Tomasz Zimoch zajmie się pisaniem felietonów dla portalu TVN24.pl. Dodatkowo specjalne wydania "Strefy kibica" będą emitowane przed każdym meczem polskiej reprezentacji, w trakcie przerw, a także zakończeniu meczów. Zimoch już wcześniej udzielał komentarzy na antenie stacji TVN24.

Przypomnijmy, że 6 czerwca komentator definitywnie zakończył pracę w Polskim Radiu. Po 40 latach na antenie Zimoch został zawieszony z powodu wywiadu udzielonego "Dziennikowi Gazecie Prawnej", w którym krytykował zmiany zachodzące w radiu. Zarząd firmy uznał jego wypowiedzi za "krzywdzące, grające na skrajnych emocjach" oraz "nie mające żadnego odbicia w rzeczywistości". Zimochowi zarzucono wręcz naruszenie etyki zawodowej.

bETAyfpj

Przejście Zimocha do TVN 24 wywołało burzę na Twitterze.

bETAyfpp

Autor: Beata Kruk

Teraz serce internetu w jednej aplikacji. Bądź na bieżąco i pobierz w Google Play albo App Store.

bETAyfpK
KOMENTARZE
(34)
mnb
5 lata temu
Uchowaj mnie Panie Boże od takich "liczących się dziennikarzy". Jeszcze jedna skaza została usunięta z radia. Po 40 latach pracy chłop zbaraniał i zlisiał. 40 lat pracy w opozycyjnym radiu do TVN-u,sprawi,że w TVN nie będzie miał pełnego zaufania. Praktycznie powinien iść zasilić szeregi emerytów.
SA
5 lata temu
Upadek obyczajów, upadek mediów... Jeżeli sprawy pana Zimocha sa tematem tak ważnym by o nich pisać.
Bodzio
5 lata temu
Kłamstwa i łamanie prawa doprowadzi pisowców do haniebnej porażki i niesławy.
bETAyfpL
y
5 lata temu
tv hien ostoja zdegeneraconych żydów
Ja
5 lata temu
No i widzisz narodzie kochany.... jakie to ,,polskie radio,, było!..... w ,,gaciach PR1 chodził,, a grał dla TVN i PO grał!.....,,bezstronny,, dziennikarz za państwowe pieniądze k...j...mac!
mój nick
5 lata temu
Ktoś jest zaskoczony?
mineismine
5 lata temu
No i dobrze, tam nikt go nie będzie cenzurował :)
dante
5 lata temu
Większość tzw. "gwiazd" dostała nowe warunki finansowe do podpisu, oczywiście znacznie niższe, bo budżet nie jest z gumy i ich nie zaakceptowała. Proste jak budowa cepa. Śmieszne jest to dopisywanie polityki i ideologii. Wszystko rozbija się o kasę. Zimochowi też zakręcili kran i zaczął publicznie się bulwersować, a dalej już wszystko się potoczyło zgodnie z procedurami. Nie dajcie się wciągnąć w polityczne gierki.
Yajcamyłł
5 lata temu
No i po ch.... było tyle krzyku? A gawiedź gęby rozwarła i obserwowała "brak demokracji i wolności". Żenujące, szczególnie, że ten "palant" użyczył sprawie swą "nalaną" twarz.
Bijpisuara
5 lata temu
Czas zamknąć TVPiS.
san
5 lata temu
gość bredził jak potłuczony gadał idiotyzmy za ciężkie pieniądze przez tyle lat pieszczoch komuny a teraz zaczął szczekać.
szkoda łez
5 lata temu
I bardzo dobrze ,że poszedł do TVN24.Ta stacja zbiera same odpady. No teraz zamiast sportem zajmie się polityką. Będzie sprawozdawcą polityczno-sportowym po linii TVN24 anty Pisowym. Bóg z nim .Nie ma ludzi niezastąpionych.Młodzi dziennikarze czekają w kolejce,czas zrobić im miejsce i z czasem oni też nauczą się tego zawodu"sprawozdania"Spokojnie otrzyjcie łzy "Zimochowcy". Zostawcie je ,bo Polska nie wyjdzie z grupy i tu potrzebny będzie szloch i łzy.
marcin1205
5 lata temu
cóż za zaskoczenie
bETAyfpD
ad i ted
5 lata temu
TVN telewizja dziennikarskich miernot.Szkoda ze dopiero teraz.Teraz tym inteligentnym inaczej bedą mogli kit ładować bez umiaru.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić