REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 2 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Natalia Bogucka23.01.19 (14:05)

Transmisja pogrzebu Adamowicza w TVP3 z napisami o małpach

Kuriozalny przebieg miała transmisja pogrzebu prezydenta Pawła Adamowicza w TVP3 Gdańsk. Na ekranie pojawiły się napisy z filmu przyrodniczego o pawianach.
Karolina Ozimek / Facebook.com

Błąd wytknęli internauci na Facebooku. Pojawiły się zdjęcia, na których widać metropolitę gdańskiego abp Sławoja Leszka Głodzia oraz ludzi uczestniczących w pogrzebie. Na ekranie pojawiły się także napisy: "Stado pawianów musi trzymać się razem", "Najwyraźniej pora opuścić to miejsce", "Małpy rozchodzą się" i "Stado pawianów powiększyło się o nowych członków".

REKLAMA

Gdy do sieci wyciekły zdjęcia kadrów, większość osób myślała, że to fejk. Trudno było uwierzyć, że tak groteskowa sytuacja mogła zdarzyć się naprawdę podczas tak smutnej uroczystości.

A jednak Telewizja Polska przyznała się do wpadki. Kierownik Działu Techniki TVP3 Gdańsk przeprosił za sytuację i tłumaczył, że "był to ludzki błąd najprawdopodobniej popełniony pod wpływem stresu i pod presją czasu". Pracownik wyjaśnia także, że gdy tylko zorientowano się, iż na ekranie pojawiły się napisy autodeskrypcji pochodzące z innego programu, zostały one zdjęte.

Jest mi niezmiernie przykro, z powodu zaistniałej sytuacji. Proszę uwierzyć, że nie było to w żaden sposób zamierzone. Był to ludzki błąd, popełniony w technice w Warszawie, najprawdopodobniej pod wpływem stresu i pod presją czasu. Zdaje sobie sprawę z faktu, że żadne wyjaśnienie nie jest w tej sytuacji satysfakcjonujące, ale proszę mi wierzyć, że ubolewam z powodu tego błędu. Będziemy prosić o szczegółowe wyjaśnienia tej sprawy w naszej Centralnej Emisji w Warszawie. Ja mogę jedynie z całego serca przeprosić w imieniu swoim oraz kolegów z Warszawy za zaistniałą sytuację, chociaż wiem, że przeprosiny te i usprawiedliwienia, nie są w stanie zatrzeć fatalnej wymowy tego błędu - napisał Mirosław Samsonowski.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Żona Pawła Adamowicza: "Musimy zrobić rachunek sumienia"

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij