Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Krzysztof Narewski
|
aktualizacja

Transmitowała gwałt na przyjaciółce. Więzienie dla nastolatki

39
Podziel się

19-latka z amerykańskiego Ohio trafi na 9 miesięcy za kraty. Groziło jej aż 9 lat więzienia - tyle, ile gwałcicielowi.

Transmitowała gwałt na przyjaciółce. Więzienie dla nastolatki
(Police)
bEUwDODF

Sąd jednak oddalił zarzuty gwałtu, napaści seksualnej i porwania. Prawnik dziewczyny bronił jej mówiąc, że zrobiła transmisję przez aplikację Periscope, bo po prostu liczyła na dużo lajków. Do tej pory swoje życie bardzo często pokazywała w sieci w ten sposób.

Do gwałtu doszło w lutym 2016 roku. 18-letnia wówczas Marina Lonina i jej o rok młodsza przyjaciółka spotkały 28-letniego mężczyznę podczas zakupów. Poszli razem do jego mieszkania, gdzie raczyli się dużą ilością alkoholu. Mężczyzna zaczął molestować jedną z dziewczyn. Przyjaciółka dziewczyny nie zrobiła nic, aby przerwać gwałt. Teraz ofiara twierdzi, że ma ataki paniki.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bEUwDODH
bEUwDOEi
KOMENTARZE
(39)
Precz z gnoma...
5 lata temu
Jak sprytnie działa /bez/prawo - zło jest ukarane, ale świadek/współtwórca zła - nie. Nie odpowiednio surowo. W ten sposób rozszerza się ogólną znieczulicę i tępotę, i tym samym - zło.
to jakiś półg...
5 lata temu
jak jest seks z żoną to trzeba non-stop czekać na odpowiedź tak tak tak a jak o milimetr za głęboko to więzienie?
śmiechuwarte
5 lata temu
"Po prostu chciała mięć dużo laików"... no comend. I tak wygląda dziś świat, takie są wartości. I wszystko dzięki postepowi, nauce i technice.
bEUwDOEj
Dobrze
5 lata temu
Poznały mężczyznę w centrum handlowym i poszły do niego CHLAĆ????? Takich ludzi mi nie szkoda...
Prawo jest dl...
5 lata temu
Krótko mówiąc, wynajęty przez tatuśka papuga spisał się znakomicie !!!
testy
5 lata temu
Czy to działanie broni elektromagnetycznej?
zzz
5 lata temu
Ja widzę, że amerykańskie sądy z polskich przykład biorą...ciekawe dokąd to wszystko zmierza?
29-latek
5 lata temu
No więc zgwałcił, czy zmolestował? I czy wreszcie jakiś dziennikarz napisze, co to jest molestowanie? W Hollandii można za wzięcie dzieciaka na kolana dostać 5 lat, bo to jest molestowanie. Czy ktokolwiek wie, jak polskie prawo określa molestowanie? Ja w szkole molestowałem wiele koleżanek, ale jak się nie chciała pocałować, to trudno, molestowałem inną. Dziś za to idzie się do pierdla. Ludzie, opamiętajcie się!
Aga
5 lata temu
kara oczywiscie za mała.. ale swoja droga , chyba wiedzialy ze ida do obcego faceta i prosze nie mowcie ze nie byly swiadome co sie moze stac...
Marta
5 lata temu
internety.. mlodzi ludzie tylko z nosami w telefonach, bez nich by zgineli... jak mozna byc tak nieczulym zeby nawet pod wplywem nie pomoc?! ://///
n
5 lata temu
Idzie po drinku albo ze złości na męża czy chłopaka do łóżka, po czym przychodzi chwila refleksji i najlepszym usprawiedliwieniem jest "gwałt". Oczywiście są i powinny być ostro karane prawdziwe gwałty.
TED51
5 lata temu
KOREKTA. Przepraszamy tych internautów, którzy ze względu na niewystarczającą kondycję intelektualną nie ogarną swoim rozumem poniższych tekstów dydaktycznych. Ale ciągle aktualne jest hasło pt. " Czytaj aby być mądrym".
TED51
5 lata temu
Przepraszamy tym, internautów, którzy ze względu na niewystarczającą kondycję intelektualną nie ogarną swoim rozumem poniższych tekstów dydaktycznych. Ale ciągle jest aktualne hasło pt. "Czytaj aby być mądrym".
bEUwDOEb
nowoczesny
5 lata temu
Niech nie panikuje, już o nic nie musi się martwić. Czarny Protest pomoże przy wpadce.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić