o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Krzysztof Narewski
|
aktualizacja

Transmitowała gwałt na przyjaciółce. Więzienie dla nastolatki

39
Podziel się

19-latka z amerykańskiego Ohio trafi na 9 miesięcy za kraty. Groziło jej aż 9 lat więzienia - tyle, ile gwałcicielowi.

Transmitowała gwałt na przyjaciółce. Więzienie dla nastolatki
(Police)
bDRNeZqZ

Sąd jednak oddalił zarzuty gwałtu, napaści seksualnej i porwania. Prawnik dziewczyny bronił jej mówiąc, że zrobiła transmisję przez aplikację Periscope, bo po prostu liczyła na dużo lajków. Do tej pory swoje życie bardzo często pokazywała w sieci w ten sposób.

Do gwałtu doszło w lutym 2016 roku. 18-letnia wówczas Marina Lonina i jej o rok młodsza przyjaciółka spotkały 28-letniego mężczyznę podczas zakupów. Poszli razem do jego mieszkania, gdzie raczyli się dużą ilością alkoholu. Mężczyzna zaczął molestować jedną z dziewczyn. Przyjaciółka dziewczyny nie zrobiła nic, aby przerwać gwałt. Teraz ofiara twierdzi, że ma ataki paniki.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bDRNeZrb
bDRNeZrC
KOMENTARZE
(39)
asa
4 lata temu
Czyli jakby nagrała śmierć swojej koleżanki też by poszła na dziewięć miechów do wiezienia??-przecież w końcu chodziło o LAJKI!!!!! Boże ,w jakim odmóżdzonym świecie te bachory żyją-a mecenasik jak zwykle adwokat diabła....
kwch
4 lata temu
Powinna dostać też zakaz używania portali społecznościowych pod groźbą kary finansowej. Wiele dobrego by taki przepis wniósł. O ile by był dobrze egzekwowany.
truth
4 lata temu
eh dokąd ty zmierzasz świecie?
bDRNeZrD
hhg
4 lata temu
Zemściła się nie reagując, bo facetowi spodobała się ta druga, a nie ona.
Dziwne
4 lata temu
Poszły do domu obcego faceta... nic dodać nic ująć...
Najnowsze komentarze (39)
Precz z gnoma...
4 lata temu
Jak sprytnie działa /bez/prawo - zło jest ukarane, ale świadek/współtwórca zła - nie. Nie odpowiednio surowo. W ten sposób rozszerza się ogólną znieczulicę i tępotę, i tym samym - zło.
to jakiś półg...
4 lata temu
jak jest seks z żoną to trzeba non-stop czekać na odpowiedź tak tak tak a jak o milimetr za głęboko to więzienie?
śmiechuwarte
4 lata temu
"Po prostu chciała mięć dużo laików"... no comend. I tak wygląda dziś świat, takie są wartości. I wszystko dzięki postepowi, nauce i technice.
Dobrze
4 lata temu
Poznały mężczyznę w centrum handlowym i poszły do niego CHLAĆ????? Takich ludzi mi nie szkoda...
Prawo jest dl...
4 lata temu
Krótko mówiąc, wynajęty przez tatuśka papuga spisał się znakomicie !!!
testy
4 lata temu
Czy to działanie broni elektromagnetycznej?
zzz
4 lata temu
Ja widzę, że amerykańskie sądy z polskich przykład biorą...ciekawe dokąd to wszystko zmierza?
29-latek
4 lata temu
No więc zgwałcił, czy zmolestował? I czy wreszcie jakiś dziennikarz napisze, co to jest molestowanie? W Hollandii można za wzięcie dzieciaka na kolana dostać 5 lat, bo to jest molestowanie. Czy ktokolwiek wie, jak polskie prawo określa molestowanie? Ja w szkole molestowałem wiele koleżanek, ale jak się nie chciała pocałować, to trudno, molestowałem inną. Dziś za to idzie się do pierdla. Ludzie, opamiętajcie się!
bDRNeZrv
Aga
4 lata temu
kara oczywiscie za mała.. ale swoja droga , chyba wiedzialy ze ida do obcego faceta i prosze nie mowcie ze nie byly swiadome co sie moze stac...
Marta
4 lata temu
internety.. mlodzi ludzie tylko z nosami w telefonach, bez nich by zgineli... jak mozna byc tak nieczulym zeby nawet pod wplywem nie pomoc?! ://///
n
4 lata temu
Idzie po drinku albo ze złości na męża czy chłopaka do łóżka, po czym przychodzi chwila refleksji i najlepszym usprawiedliwieniem jest "gwałt". Oczywiście są i powinny być ostro karane prawdziwe gwałty.
TED51
4 lata temu
KOREKTA. Przepraszamy tych internautów, którzy ze względu na niewystarczającą kondycję intelektualną nie ogarną swoim rozumem poniższych tekstów dydaktycznych. Ale ciągle aktualne jest hasło pt. " Czytaj aby być mądrym".
TED51
4 lata temu
Przepraszamy tym, internautów, którzy ze względu na niewystarczającą kondycję intelektualną nie ogarną swoim rozumem poniższych tekstów dydaktycznych. Ale ciągle jest aktualne hasło pt. "Czytaj aby być mądrym".
nowoczesny
4 lata temu
Niech nie panikuje, już o nic nie musi się martwić. Czarny Protest pomoże przy wpadce.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić