Patrycja Ceglińska-Włodarczyk
Patrycja Ceglińska-Włodarczyk| 

TVP rezygnuje z Basi Kurdej-Szatan. Zniknie z dwóch programów

237

O Basi Kurdej-Szatan mówiono, że jest ulubienicą prezesa Telewizji Polskiej. Prawda może być zupełnie inna.

Basia Kurdej-Szatan
Basia Kurdej-Szatan (ONS.pl)

Barbara Kurdej-Szatan jest jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Aktorka miała pojawić się na koncercie literackim w Opolu, ale ostatecznie zrezygnowano z jej występu. Jak donosi magazyn "Party", gwiazda nie poprowadzi też kolejnych edycji "The Voice of Poland" i "The Voice Kids".

Decyzja jest dość zaskakująca, ponieważ terminy nagrań już dawno były ustalone. Wówczas nikt nie wspominał o zmianie prowadzącej show. Dlaczego stacja podjęła takie kroki?

Zobacz także: ZOBACZ: Barbara Kurdej-Szatan o najgorszej modowej wpadce: "Przyszłam ubrana tragicznie"

Jak możemy przeczytać, władze stacji uznały, że Basia Kurdej-Szatan zbyt często pojawia się na szklanym ekranie. Zadziwiający jest jednak fakt, że pozbawiono gwiazdę aż dwóch formatów, a nie jednego. Tutaj pojawia się dodatkowy problem.

Kurdej-Szatan nigdy nie kryła się ze swoimi poglądami politycznymi. Brała udział w protestach w obronie sądu, wsparła Rafała Trzaskowskiego w kampanii o fotel prezydenta Warszawy. Niedawno poparła również Paradę Równości.

Telewizja Polska nie pozbawi jednak Basi Kurdej-Szatan roli w "M jak miłość". "Party" podaje, że aktorka pojawi się w czerwcu na festiwalu w Opolu, ale organizowanym przez stację Polsat!

Czyżby szykowało się głośne rozstanie Barbary Kurdej-Szatan z Telewizją Polską?

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić