o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Krzysztof Narewski
|

Twierdzą, że na Księżycu mieszkają obcy

31
Podziel się

Na naszym naturalnym satelicie znajduje się mobilna baza kosmitów. Tak przynajmniej uważają twórcy kanału SecureTeam10 na YouTube.

Twierdzą, że na Księżycu mieszkają obcy
(Youtube.com)
bDUACCIB

Korzystając z różnych dostępnych zdjęć stworzyli swoją teorię. Na jednej z fotografii, która przedstawia Ziemię widzianą z powierzchni Księżyca, w przestrzeni kosmicznej widać coś, co przypomina artefakt. Po zbliżeniu wygląda jednak jak rzekomy statek kosmiczny. Sami oceńcie:

Zdaniem twórców kanału, na Księżycu wciąż coś się dzieje. Widać na nim różne regularne kształty, które nie mogły powstać przez przypadek. Jest to np. tajemniczy trójkąt, który później zniknął i został odnaleziony w innym miejscu. To według badaczy dowód na to, że Księżyc jest nie tylko naszym naturalnym satelitą, a NASA ukrywa przed nami prawdę.

bDUACCID

Wbrew pozorom takie rozumowanie da się wytłumaczyć. To najprawdopodobniej wytwór naszej wyobraźni połączony z rzucanym cieniem. Często obserwując niewytłumaczalne zjawiska, chcemy sami nadać im głębszy sens.

Nasze oczy i mózg potrafią być zawodne. Widząc coś łudząco przypominjącego znajomą nam rzecz, rozum zaczyna nam coś podświadomie podpowiadać. Tak było np. z twarzą na Marsie, która w rzeczywistości była po prostu przypadkowo ułożonymi wydmami.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bDUACCIJ
bDUACCJe
KOMENTARZE
(31)
2v34
4 lata temu
Zadajcie sobie jedno pytanie. Czemu przerwano loty na księżyc. I na pewno powodem nie są finanse.
romaniaks
4 lata temu
tak czy siak jak jestesmmy to sa i oni
Boli mnie glo...
4 lata temu
Jesli juz to widnieje tam TR3B lub TR3A i juz od dawna prowadzone sa tam dzieje prosto ze strefy 51. Smieszne jest to ze czlowiek juz nie dazy do samorealizacji tylko wladzy nad wszystkim. Taki maly insekt ;), ktory sam sie wybije i nikt nie musi ingerowac ;)
bDUACCJf
pamiętam Amst...
4 lata temu
to samo przed laty mówili Amstrong i jego koledzy z Apollo, te pojazdy znajduja się po drugiej stronie Księżyca, niewidoczne z Ziemi, a zdjęcia olbrzymich pojazdów (przerażających! jak twierdzą kosmonauci i wielkich jak wyspy) są na pewno w NASA, transmitowano je z Apolla na Ziemię przez kamery, po powrocie zakazano im mówić, a kiedy Amstrong jeździł po USA i mówił, co widzieli, NASA zaprzeczyła i z kosmonautów zrobili wariatów, malo tego, Amstrong twierdzi, że Obcy nawiązali z nimi kontakt w j. angielskim i ostrzegli, żeby nie latali więcej na Księżyc, bo może ich coś złego spotkać, dali do zrozumienia, że cały czas monitorują Ziemię, prawdopodobnie są to cywilizacje upadłych aniołów, ich planety wyczerpały się, podróżują wielkimi jak miasta statkami - bazami, co ciekawe, po powrocie Amstronga, wstrzymano loty na Księżyc,
w
4 lata temu
To niemcy
Najnowsze komentarze (31)
Pola szwląg
11 miesięcy temu
Nasa poprostu nie chce powiedzieć innym co jest na księżycu. Każdy ma prawo wiedzieć
zb racibórz
rok temu
bo się boją kosmitówzbycho r rambo
faraon
4 lata temu
wiadomo od dawna ze społeczeństwo jest oszukiwane i nie tylko
SZCZEŻUJA
4 lata temu
to bzdura ...to trójkąt bermudzki,ja mam też coś takiego jak za dużo się nachlam wódy b u a ha ha ...
lui
4 lata temu
ee to Yuri z Red Alert założył bazę na księżycu i planuje atak:]
taja
4 lata temu
Ta to willa Twardowskiego i kurnik jego koguta siedzą tam od ponad 100 lat to się czegoś dorobili
ludvik
4 lata temu
to jest partyzancka baza macierewicza a nie żadne ufo
zygmunt
4 lata temu
a myślicie ze po co makrela pojedzie w piątek do usa? no własnie otworzcie wreszcie oczy i zobaczcie co nadchodzi
bDUACCIX
wolacy
4 lata temu
kaczyński i jego banda są z kosmosu
~~~~~~~~?????...
4 lata temu
może za 50 lat rykoszetem czegoś się dowiemy tak już jest z nami , nie liczni mają wiedzę o której nawet nam się nie śni i twierdzą że w imię dobra większości mogą sobie dowolnie wmawiać nam co tylko chcą !!!! ale tak już było bardzo dawno temu jest teraz i w przyszłości nasz gatunek jest nienormalny !!!!!
assew
4 lata temu
Apollo 20 w realizacji :) Ew. Fundacja
Leon
4 lata temu
Otwórzcie oczy nigdy nie byliśmy pępkiem wszechświata jesteśmy produktem genetycznym.Ziemia i księżyc nie są Nasze.Loty na księżyc zostały zablokowane przez rasę, która Nas kontroluje.2017r. jest rokiem UJAWNIENIA, oczywiście TV1 tego Wam nie przekaże.Polecam wywiad z głównym inżynierem Apollo Wiliamem Tompkinsem "Wybrańcy Obcych" w Porozmawiajmy tv.Zmieni się Wam światopogląd ,durne komentarze zbyteczne
Gość
4 lata temu
tam już od lat Ruskie siedzą.
oczy szeroko....
4 lata temu
rozum podpowiada nam jak najbardziej ŚWIADOMIE, tak jak i Ci co chcą by rzeczywistość była taka a nie inna
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić