Ubrała się tak na wesele. Kobiety się zemściły

77

Zdjęcie kobiety, którą później okazała się być Liz Krueger, trenerka personalna z Nowej Zelandii, wywołało burzę w sieci. Liz anonimowo poprosiła internautów o ocenę swojego stroju, którego nie chciały wybaczyć jej współtowarzyszki na weselu.

Ubrała się tak na wesele. Kobiety się zemściły
(Facebook.com, The Breeze Waikato)

W jej imieniu fotografię na swoim Facebooku opublikowała stacja radiowa „The Breeze Waikato”. Pod zdjęciem kobiety ubranej w krótką złoto-brzoskwiniową sukienkę typu „tuba” radiowcy zapytali internautów, co sądzą o takim stroju na przyjęcie weselne.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Właścicielka sukienki została niemile potraktowana przez inne panie. Na weselu, kiedy stała tyłem, jedna z nich podeszła do niej i ostentacyjnie klepnęła ją w pośladki. Inna celowo wylała na nią piwo. Krueger nie mogła uwierzyć, że dorosłe kobiety w ten sposób zachowywały się w tak ważnym dla kogoś dniu – czytamy w magazynie „Cosmopolitan”.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Większość opinii była pozytywna. Niektóre internautki pisały, że same nie założyłyby takiej sukienki, ale nie rozumieją, jak można kogoś źle traktować na podstawie ubioru. Wychwalały kolory kreacji i nienaganną sylwetkę kobiety. Inni skrytykowali strój, pisząc, że sukienka jest zbyt skąpa i wygląda w niej – delikatnie ujmując – wulgarnie.

*Po kliku dniach kobieta ujawniła swoje nazwisko. *Na Instagramie opublikowała zdjęcie już bez zakrywania twarzy i oznajmiła, że zaczyna internetową akcję życzliwości pod nazwą #KruegerKindness. Namawia kobiety, by pod tym hasztagiem w sieci opisywały swoje historie. Chce, by nauczyły się prawić sobie nawzajem komplementy i zwyczajnie wspierały, kiedy mają gorszy dzień.

Autor: Izabela Kowalik

Teraz serce internetu w jednej aplikacji. Bądź na bieżąco i pobierz w Google Play albo App Store.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić