Udawał kobietę, żeby uprawiać seks z mężczyznami. Brytyjczyk skazany

255

15 lat za kratami ma spędzić Duarte Xavier, który został uznany winnym przez angielski sąd w Kingston.

Udawał kobietę, żeby uprawiać seks z mężczyznami. Brytyjczyk skazany
(MET Police)

33-latkowi udowodniono kilka przestępstw. Został skazany za doprowadzenie 6 mężczyzn do kontaktu seksualnego bez ich zgody - informuje Sky News. Duarte Xavier stosował fortel, który pozwalał mu uwodzić naiwnych panów.

Udając, że jesteś atrakcyjną i otwartą seksualnie młodą kobietą, skusiłeś ich do uprawiania seksu z tobą - mówił sędzia Michael Hunter, kiedy ogłaszał wyrok. - Nie okazywałeś wyrzutów sumienia ani nie rozumiałeś sytuacji, w jakiej postawiłeś swoje ofiary - podkreślił sędzia.

W serwisie randkowym figurował jako kobieta. Mężczyzna używał pseudonimu Ana. Po korespondencji w internecie umawiał się ze swoimi ofiarami. Udawał, że jest zamężną kobietą, dlatego nalegał, by mężczyźni zakładali przepaski na oczy. Wtedy dochodziło do kontaktu seksualnego.

Większość panów orientowała się, że ma do czynienia z mężczyzną. Wściekli przerywali spotkania, ale wielu nie miało odwagi zgłosić tego na policję. Zrobił to dopiero trzeci uwiedziony. Ale jeden z panów za pierwszym razem nie zauważył, że uprawia seks z mężczyzną i zgodził się z nim umówić ponownie. Dopiero wtedy odkrył, że nie spotkał się z kobietą.

Zanim Duarte Xavier został skazany, dwukrotnie trafiał do aresztu. Zwalniano go, ale nie zawieszano śledztwa. Wtedy zdążył umówić się jeszcze dwukrotnie z mężczyznami, którym podawał się za kobietę. Przestępstwa popełniał od lutego 2016 roku do kwietnia 2018 roku.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić