Ujawnił fabułę nowego sezonu "Gry o tron"

0

Pewien francuski bloger od kilku dni publikuje na Twitterze zdjęcia z planu najnowszego sezonu "Gry o tron". Uwaga, spoiler!

Ujawnił fabułę nowego sezonu "Gry o tron"
(YouTube, Jam Wow)

Co takiego ujawnił autor kanału "Game of Thrones FR"? Ostatni odcinek 6. sezonu zakończył się sceną, w której Daenerys wraz z olbrzymią flotą płynie przez Wąskie Morze, aby rozbić w pył armię Lannisterów i zasiąść na Żelaznym Tronie. Do tej pory nie było wiadomo, czy dopłynie prosto do Królewskiej Przystani i załatwi sprawę od ręki, czy też wyląduje w innej części Westeros. Na ujawnionym zdjęciu z planu widać wyraźnie scenę, w której Jon i Daenerys stoją razem na kamiennym tarasie. Nie wiemy jednak, czy będzie to czułe rodzinne powitanie, czy też zwykłe zawarcie sojuszu w chłodnej atmosferze.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Na innym zdjęciu dostrzec można Jona Snowa na plaży w asyście Dothraków. Wszystko wskazuje na to, że połączony wątek Jona i Daenerys będzie główną historią, wokół której rozgrywać się będą wszystkie wydarzenia 7. sezonu.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Zarówno internauci, jak i aktorzy nie kryją rozczarowania ujawnionymi materiałami. Aktorka wcielająca się w postać Missandei napisała na Twitterze, że takie działania rujnują ludziom przyjemność oglądania serialu.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Z kolei Emilia Clark, filmowa Daenerys, podeszła do sprawy z dystansem. Na swoim Instagramie z okazji 30. urodzin wrzuciła zdjęcie z zabawnym opisem, wbijającym szpilę ludziom udostępniającym spoilery.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Zobacz także:
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić