Urządzają wyspę zdrady u wybrzeży Europy. Skorzystacie?

14
Podziel się:

Romans bez śladów i strachu przed ujawnieniem. Taką ofertę szykuje dla swoich użytkowników portal zachęcający do zdrady małżeńskiej. Na miejsce erotycznych swawoli bez konsekwencji wybrano wyspę u wybrzeży Europy.

Urządzają wyspę zdrady u wybrzeży Europy. Skorzystacie?
(Shutterstock.com)

Co dzieje się na wyspie, zostaje na wyspie. Illicitencounters.com zapewnia o tym ustami swojego rzecznika. Portal już wkrótce ma wysyłać zdradzających do otoczonego wodami Atlantyku kurortu. Położony jest ponoć 160 km od brytyjskiego Portsmouth. Gdzie dokładnie? To tajemnica.

Na miejsce dociera się prywatnym helikopterem, dzięki temu nie ma mowy o rachunkach za przejazdy. Tak łatwo dać się złapać na romansie - zauważa "New York Post".

Konsekwencje romansu bywają groźne. Dlatego nawet na miejsce pary docierać będą z zakrytymi oczami. Nie będą korzystać z taksówek. Wszystko, by nie zostawiać żadnych śladów.

Zakwaterowani zostaną w rozrzuconych po wyspie apartamentach. Mają mieć do dyspozycji wszelkie potrzebne wygody, od dużej sypialni po jacuzzi. Na koniec uczestnicy zabawy będą zmuszeni podpisać umowę poufności.

Jedyne, co trzeba będzie zrobić, to znaleźć moment na wyjazd. Resztą my się zajmiemy - tłumaczy rzecznik, Christian Grant.

Nie przegap:

Zobacz także:
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić