aktualizacja 

USA. 5-latka zmarła z powodu zatrucia metamfetaminą. Wypiła skażoną wodę

42
Podziel się:

5-letnia dziewczynka zmarła na wskutek zatrucia metamfetaminą. Wypiła wodę, która zawierała narkotyk. Matka nie chciała zawieźć jej do szpitala w obawie, że starci prawa rodzicielskie. Zamiast tego modliła się o wyzdrowienie dziecka. Do zdarzenia doszło w stanie Kolorado w USA.

USA. 5-latka zmarła z powodu zatrucia metamfetaminą. Wypiła skażoną wodę
(Facebook.com)

Pięcioletnia Sophia Larkson otruła się płynem z narkotykami pozostawionym przez jej mamę Stephanie Alvarado. Kobieta kilka dni wcześniej straciła pracę z powodu zażywania narkotyków. Często przygotowywała i zażywała je w domu.

Dziecko wypiło płyn z metamfetaminą

Sophia w nocy była spragniona i napiła się ze znalezionej w domu butelki. Była przekonana, że pożywa wodę, jednak po jednym łyku okazało się, że w środku było coś innego. Wypluła płyn, ale po kilku godzinach zaczęła się gorzej czuć.

Dziewczynka miała halucynacje i mdlała. Była także bardzo osłabiona i nie można było się z nią porozumieć. Stephanie początkowo odmówiła wezwania służb ratunkowych, obawiając się, że straci opiekę nad córką. 26-latka tego dnia zażywała metamfetaminą razem z dwoma kuzynami. W butelce, z której napiła się Sophia również znajdowały się narkotyki.

Zobacz także: Zobacz także: Matka wstrzyknęła 5-letniej córce narkotyk

5-latka po kilku godzinach straciła przytomność i już się nie ocknęła. Dopiero wtedy jej matka wezwała pogotowie. Sophia została zawieziona do szpitala, ale na pomoc było już za późno.

Lekarze orzekli, że przyczyną śmierci był wysoki poziom metamfetaminy we krwi. Policja podczas przeszukania domu Alvarado znalazła woreczki pełne białego proszku, a także wiele przedmiotów potrzebnych do produkcji narkotyków.

Matka dziewczynki i jej kuzyni zostali aresztowani. Będą sądzeni za nieumyślne spowodowanie śmierci, posiadanie znacznej ilości narkotyków oraz ich dystrybucję.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przezdziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić