REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 2 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Radosław Opas16.05.19 (16:16)

USA. Czekał na karę śmierci. Jego ostatnie życzenie zaskakuje

Don Johnson oczekuje na wykonanie kary śmierci za zabójstwo swojej żony. Na koniec życia postanowił jednak zrobić dobry uczynek i poprosił, żeby przekazać jego ostatni posiłek bezdomnemu.
SavingHealthMinistries / Youtube.com

Skazany odmówił specjalnego dania. Departament odpowiedzialny m.in. za ponowne rozpatrywanie wyroków śmierci poinformował, że Johnson postanowił wybrać potrawę znajdującą się w standardowym menu, dostępnym na co dzień dla wszystkich osadzonych w placówce o zaostrzonym rygorze w Nashville.

Morderca chciał zrobić dobry uczynek. Obrońca skazanego twierdzi, że do przekazania ostatniego posiłku zainspirował go Philip Workman, który również otrzymał karę śmierci i zamówioną przez siebie pizzę wegetariańską kazał oddać bezdomnemu. Prośba ta nie została jedna spełniona - donosi telewizja FOX.

REKLAMA

Pan Johnson zdaje sobie sprawę, że jego przydzielone 20 dolarów nie nakarmi wielu bezdomnych. Jego prośba jest jednak taka, aby ci, którzy wspierali go przez lata, zapewnili posiłek komuś, kto nie posiada domu – powiedział Kelley Henry w rozmowie z telewizją FOX 17.

Zobacz też: Ukrywał się w ścianie przez 6 lat. Policja pokazała nagranie

W więzieniu jest od 35 lat. Don Johnson został skazany w 1984 roku za zabójstwo swojej żony Connie Johnson. Kara zaplanowana jest na czwartek i zostanie przeprowadzona za pomocą zastrzyku z trucizną.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij