Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na

USA ostrzegają przed możliwymi zamachami w Europie. W Polsce też

16
Podziel się

Ostrzeżenie dla amerykańskich turystów wybierających się do Europy ma ich uczulić szczególnie przed Światowymi Dniami Młodzieży i mistrzostwami Europy w piłce nożnej.

Domyślny opis zdjęcia na stronę główną
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną (Youtube.com)
bEUjEWCZ

Masowe imprezy mogą zachęcić terrorystów - twierdzą Stany Zjednoczone. Ich celami mogą stać się także centra handlowe, restauracje i środki transportu. Amerykański Departament Stanu zaleca obywatelom szczególną uwagę podczas wizyty w Europie. Waszyngton uprzedził również przed możliwością bardzo skrupulatnych kontroli dokumentów w Polsce, czy Francji. Ostrzeżenie ważne jest do końca sierpnia.

Apel Departamentu ma charakter ogólny. Nie podano żadnych szczegółów dotyczących ewentualnych zamachów, jednak przypomniano na przykład, że we Francji nadal obowiązuje stan nadzwyczajny - informuje BBC.

Ramadan, miesiąc podboju. Przygotujcie się, bądźcie gotowi (...), aby uczynić go miesiącem klęski niewiernych - głosiło przesłanie sugerujące ataki na cele cywilne i wojskowe, opublikowane w zeszłym tygodniu w sieci. Jego faktycznych powiązań z ISIS nie udało się jednak potwierdzić.

bEUjEWDb

Autor: Antek Kwiatecki

Teraz serce internetu w jednej aplikacji. Bądź na bieżąco i pobierz w Google Play albo App Store.

bEUjEWDC
KOMENTARZE
(16)
Nie lękajcie ...
6 lat temu
Niech USA wystosuje apel do dżihadystów, żeby nie odpalali bomb bo to grozi śmiercią. Drogie Siostry i Bracia w wierze ! Nie dajcie się zwieść przeciwnikowi - próbuje Was odwieść od Pana Jezusa . Iść za Jezusem a bać się śmierci ? Nasz nauczyciel powiedział "Nie lękajcie się!"
jeden jest Mi...
6 lat temu
Ostrzegają uczniów Tego, który umarł na Krzyżu, aby nie ryzykowali życiem - hahahaha. Ja nie wiem, co mają w głowie ale to nie jest balon bo balon ma potencjał elektryczny.
blackie
6 lat temu
Niech nie sieją zamętu. Mamy swoich obrońców z krzyżykiem i katechizmem pod pachą. Oni nas obronią.
bEUjEWDD
gosc
6 lat temu
to juz amerykosy tra kolanem o kolano, zeby cos wysadzic w powietrze? a mozeby tak u nich cos zmajstrowac? w koncu to jedyny kraj bez kolorowej rewolucji.. sluchaj Obama, a mozeby tak pomaranczowa rewolucje u ciebie?
jacek.daf
6 lat temu
stany jak niemcy pierwsze nas zaatakuja a potem przeprosza !!!!!!!
pogo
6 lat temu
Wyleżcie ze swoich nor tchórze
kkkkk
6 lat temu
Ostrzegaja przed atakami ktore przeprowadza amerykanskie sluzby specjalne
homo sapiens
6 lat temu
Uważajcie, mogą padać deszcze, możecie się przewrócić...
więc
6 lat temu
hej,hej,hej-to nie juesej Tutaj się życia nauczysz.
heh
6 lat temu
hej,hej,hej to nie juesej tutaj się życia nauczysz.
rodak
6 lat temu
Sami nawarzyli piwa-i teraz każą innym pić,bo sami nie dają już rady.To wszystko to ich ''zasługa''jakie mamy dziś czasy-''świetności''.
pytanie
6 lat temu
Dlaczego Mojżesz prowadził .ydów przez morze?
nick83
6 lat temu
Po jaki ch.j straszą ludzi-''wujek''-odpier.ol się na jakiś czas to atmosfera się''ociepli''
bEUjEWDv
ziutek
6 lat temu
Przyszła baba do domu i płacze jak cholera - Mąż podchodzi do niej i pyta - czemu ty kochana żono tak płaczesz ? ,. - Płaczę bo jestem taka nie szczęśliwa - a to czemu ty jesteś taka nie szczęśliwa ? Bo widzisz stary - wszystkie kobietki dziś poszły na cmentarz do swoich mężów tylko ja nie miałam do kogo iść . Baba chce żeby chłop umarł to by jej poprawiło humor jak razem z innymi babami by lamentowała na cmentarzu . Chyba tak jest z naszym rządem - Na całym świecie coś się dzieje tylko nie u nasziutek
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić