Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na

Uśmiechnięty Kaczyński

Podziel się

Jarosław Kaczyński "Człowiekiem Roku 2014" Forum Ekonomicznego w Krynicy. Nagrodę prezesowi Prawa i Sprawiedliwości wręczono podczas pierwszego dnia Forum. Laureata wybrała jednogłośnie Rada Programowa Forum.

Jarosław Kaczyński
Jarosław Kaczyński (PAP)
bEUUQdyZ

Lider PiS dziękując za wyróżnienie podkreślał, jaką ewolucję przeszło Forum Ekonomiczne w ciągu 25 lat istnienia. Jak mówił, jest to przedsięwzięcie, które pokazuje, że coś w Polsce może się udać. - Zaczyna się od niczego, a później się rozwija i w końcu uzyskuje się efekt naprawdę bardzo poważny. I stąd ta nagroda jest dla mnie bardzo ważna - dziękował w przemówieniu polityk.

"Trzeci bliźniak" na listach PO Jarosław Kaczyński przekonywał, że nagroda Forum jest symbolem zmiany. - Coś niedobrego w naszym życiu publicznym się kończy. Wracamy do normalności, gdzie są różne poglądy, które muszą się ścierać - mówił Kaczyński.

Tegoroczne Forum potrwa do czwartku. Jutro głos zabierze między innymi kandydatka PiS na premiera Beata Szydło. Z kolei w ostatniego dnia do Krynicy rano przyjedzie premier Ewa Kopacz.

bEUUQdzC
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić