Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na

Uwaga, poważne utrudnienia na drogach do Warszawy

7
Podziel się

Aż cztery ważne trasy dojazdowe do stolicy zostaną zablokowane w niedzielę z powodu protestów okolicznych mieszkańców.

Korek
Korek (Wikimedia Commons CC0)
bETCvzyZ

Utrudnienia mają dotyczyć tras prowadzących z południa i południowego zachodu. Jak informuje Radio ZET, będą to blokady w Pamiątce na DK7, w Oddziale na DK8, w Makówce na DW 570 oraz w Jaktorowie na DW 71. Trasy będą nieprzejezdne w obu kierunkach od godziny 15 do 20. Dla kierowców będzie przygotowany objazd DK 50 i autostradą A2.

Mieszkańcy wymienionych miejscowości będą protestować przeciwko budowie linii wysokiego napięcia w pobliżu ich domów. Będą to kolejne manifestacje, podczas których zażądają zmiany przebiegu sieci.

Autor: Beata Kruk

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bETCvzzb

bETCvzzC
KOMENTARZE
(7)
Grzes
5 lata temu
To czemu k.... utrudniają życie innym ludziom , a nie zablokują np. sejmu
wow
5 lata temu
zmienić trasę linii wysokiego napięcia, a protestującym odciąć prąd. Tak wiem, ja też nie chciałabym mieś tego kolo swojego domu, ani tego, ani wysypiska czy spalarni śmieci, ani rzeźni... NIKT by nie chciał, ale każdy chętnie korzysta :(
wars
5 lata temu
oj słoiki zagotują się w korku
bETCvzzD
qqq
5 lata temu
przez ich problem niektorzy beda mieli jeszcze gorszy...
anoni
5 lata temu
Wiecie co rozumiem tych ludzi chcą mieć spokój, ale jak tak wszyscy narzekają, że linie energetyczne stare i nienadążają z dostawą albo nie ma dróg. Jak nagle chcą wybudować drogę albo nowe linie napięcia to sie jakieś barany nagle znajdują co nie chcą. Niech nie budują nowych lini jak za 10 czy 20 lat całkiem sieci zaczną padać i będą mieć częste przerwy w dostawie prądu sami się będą prosić o nowe linie.
stringfellow ...
5 lata temu
dlaczego więc nie zablokują wyjazdu dla decydentów, od których zależą wszelkie niepomyślne dla ludzi rzeczy, nie wezmą się za radnych i innych cweli w rządzie, blokady na drogach bardzo utrudniają życie ludziom, tak samo strudzonym życiem w tym cholernym kraju
der Fahrer
5 lata temu
wcale im się nie dziwię ludzie chcą mieć spokój w tym śmiesznym nędznym pędzącym nie wiem do kąt życiu
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić